Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

sprzątanie
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aidaufe
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Wrz 2018
Posty: 2

PostWysłany: Wto 23 Paź 2018, 6:00    Temat postu: sprzątanie Odpowiedz z cytatem

Witajcie, dostałam zlecenie poszukania firmy sprzątającej do firmy https://www.sprzataniedeluxe.pl/ . Podpowiedzcie mi, na co zwrócić uwagę, przy wynajmowaniu takiej firmy?

Ostatnio zmieniony przez aidaufe dnia Czw 25 Paź 2018, 8:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnaFlower
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Paź 2018
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 23 Paź 2018, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim powinnaś mieć sprawdzoną i polecana firmę sprzątającą. Na pewno sprawdź ich dokładnie po wykonanej usłudze. I sprawdź ich trzeźwość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hanka87
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2018
Posty: 94

PostWysłany: Pon 14 Sty 2019, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś nie ma zaufania do tych wszystkich firm sprzątających, wydaje mi się, że nie przykładają się do pracy i sprzątają mało dokładnie. Wolę sama posprzątać i wtedy wiem, że mam porządnie wszystko zrobione. Najważniejsze to z wyprzedzeniem zaplanować sprzątanie i zakupić odpowiednie preparaty. Ostatnio odkryłam rewelacyjną pastę do czyszczenia płyt kuchennych https://sklep.starwax.pl/product-pol-91-PLYTY-KUCHENNE-250ML-STARWAX-43191.html Nie rysuje powierzchni i dodatkowo pozostawia na niej ochronną warstwę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Wto 15 Sty 2019, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że sprzątanie może być przyjemnością dlatego nie zawsze trzeba zlecać je obcej firmie. Czasem wystarczy kupić niezbędne zaopatrzenie - na przykład na stronie https://cleanmed.com.pl/, gdzie znajdziecie wiele różnych propozycji sprzętu do sprzątania i środków czystości. To znaczne ułatwienie jeśli chodzi o sprzątanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 15 Mar 2019, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę tak jak moja poprzedniczka. Wiele środków czystości dobrej jakości możecie też zakupić na stronie https://www.emop.pl/. Wybór jest duży, warto więc zajrzeć i się rozejrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mefiu34
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 75

PostWysłany: Wto 19 Mar 2019, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja piszę dziś trochę inny post niż moi poprzednicy. Mianowicie jako administrator pewnego osiedla w stolicy poszukuję kogoś kto będzie odpowiedzialny za sprzątanie osiedli warszawa . Chce znaleźć firmę, solidną, dostępną czasowo i atrakcyjną cenowo. Możecie kogoś polecić ?
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nika12
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Wrz 2019
Posty: 7

PostWysłany: Pon 7 Paź 2019, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w domu sprzątam sama . Jestem bardzo wymagająca i wole mieć po swojemu. Okna raz na 3 miesiące podłogi raz w tyg odkurzam też raz w tygodniu . Kurz raz na 2 tyg. Mam dużego psa w domu. Wiec jak teraz jest jesień to sprzątania będzie więcej Co do odkurzania to kupiłam ost. mały odkurzacz z znilan workowy i świetnie radzi sobie z sierścią. Mało miejsca zajmuje wiec jest w szafce podręczne schowany aby moc z niego skorzystać nawet codziennie po spacerze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brylant997
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 5

PostWysłany: Czw 10 Paź 2019, 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kompletnie nie wiem co o tym myśleć. Nie korzystam z takich rzeczy.
_________________
Czas przemija nierówno – raz rwie przed siebie, to znów niemiłosiernie się dłuży – ale mimo to przemija. Nawet mnie to dotyczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Pią 25 Paź 2019, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez sama sprzatam, jakos nie wyobrazam sobie zeby ktos mial to za mnie robic, chyba bym ciagle musiala poprawiac, zeby bylo po mojemu, wszystko robie sama oczko nawet sprzet do sprzatania kupuje sama bo ja uzywam i ma byc pode mnie dopasowany, super sprzet do sprzatania maja na myjki.eu rewelacyjny sklep i mega profesjonalna obsluga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1258

PostWysłany: Nie 24 Maj 2020, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nikt z nas za bardzo nie przepada za sprzątaniem i ja również do tych osób nalezę. Dlatego również zdecydowałam się na położenie przed drzwiami wejściowymi specjalnej wycieraczki zewnętrznej. Wybór padł na wycieraczkę wejściową od https://www.alumatex.pl/produkty/wycieraczki-zewnetrzne/ i praktycznie od razu zauważyłam o wiele mniej ilości brudu do sprzątania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group