Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie zabieg odmłądzające skórę

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pią 16 Lis 2018, 7:30    Temat postu: Jakie zabieg odmłądzające skórę Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny mam 30 lat i jednak widzę u siebie negatywne objawy związane ze starzeniem sie. Jakie zabieg odmładzajace skórę polecicie? Chcialabym zrobić sobie prezent jeszcze przed świętami uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Pią 16 Lis 2018, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwazniejsze jest zdrowe odżywianie się oraz dbanie o naszą skórę bo piekno przychodzi od wewnątrz....
Zerknij sobie równiez tutaj:
http://dbajmyozdrowie.eu/czy-istnieje-zabieg-prawdziwie-odmladzajacy-skore/ - na stronie jest opisane jakie zabiegi moga dać dobre efekty.

Ze swojej strony polecam zabieg z osoczem bogatopłytkowym. Osocze bogatopłytkowe polecany jest osobom, których skóra wiotczeje, traci jędrność i sprężystość. Pelleve pomaga skórze pozbawionej elastyczności z powodu zmniejszonej produkcji kolagenu. A zaczyna się to od 25 roku zycia.
abieg napina tkankę skórną, sprawia, że jest gładsza i pozbawiona zmarszczek.

Warto jest jednak wybrać się na cała serię a nie na jeden.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Sob 24 Lis 2018, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sporo zabiegów przeszłam, nie powiem. Po prostu lubię o siebie dbać i często wypróbowuje różne nowości jeśli chodzi o takie zabiegi. No i najlepiej sprawdził mi się ten laserowy - https://klinikamiracki.pl/laseroterapia/ najlepsze efekty po nim zauważyłam i zdecydowanie długo się trzymają uśmiech a sama klinika też bardzo fajna, miła atmosfera w niej panuje i bardzo dobrzy specjaliści tam pracują
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sulas
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 76
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 28 Lis 2018, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zdecydowanie za zaletami medycyny estetycznej. To niezwykle pomocne zabiegi, zwłaszcza jeżeli wykonuje się je w http://sopockafabrykaurody.pl/. Specjaliści pierwszej klasy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tommmi67
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sro 19 Gru 2018, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć.
_________________
To nieszczęście, że tak mały odstęp dzieli czas, gdy jesteśmy zbyt młodzi, od czasu, gdy jesteśmy zbyt starzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pon 14 Sty 2019, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zabieg needle shaping w klinice https://artederm.pl/ , jest bezbolesny i całkowicie bezinwazyjny a naprawdę poprawia wygląd i napięcie skóry, odmładza o co najmniej 10 lat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group