Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dieta pudełkowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Misolus
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Gru 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon 24 Gru 2018, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam w tym zakresie tematycznym słabe rozeznanie. Nie jestem w stanie pomóc.
_________________
Sztuka jest wieczną wiosną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Wto 8 Sty 2019, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy osobiście bym sie zdecydowała na dietę pudełkową

Nie miałabym pewności co do jakości przyrządzanych produktów
Dieta taka jest bardzo droga
Poza tym dieta powinna być ustalana indywidualnie a nie da się powiedzieć firmie wszystkich naszych preferencji....

Zerknijcie sobie na stronę:
http://czytelnia.cefarm24.pl/dieta/zdrowe-odchudzanie

Opisane jest tutaj jakie powinno być zdrowe odchudzanie się. Weźcie pod uwagę. ze nie jest to jedynie dieta. Powinna byc to również aktywność fizyczna. Bez ćwiczeń nie uda się Wam utrzymać dobrej wagi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agus123
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2017
Posty: 57

PostWysłany: Pią 11 Sty 2019, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o diety pudełkowe to znalazłam w internecie afterfit-catering.pl/warszawa/ i zaciekawiło mnie to, że mamy od razu podzielone diety na takie odchudzające i budujące mase. Fajna sprawa, a pozatym samo to jedzenie wygląda pysznie uśmiech

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Nie 20 Sty 2019, 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam nie wierzę w żadne diety cud tylko ciężkie ćwiczenia. Polecam skorzystać z porad fachowców tak jak robi to mój facet poprzez portal https://www.marbo-sport.pl/Cwiczenia-hantlami-na-triceps-i-biceps-cinfo-pol-156.html gdzie od razu może też zamówić dany sprzęt. naprawdę świetna sprawa bo mamy 2 w jednym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garry
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 19

PostWysłany: Pon 28 Sty 2019, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z żoną przed ślubem korzystaliśmy z cateringu https://nutridieta.pl/. Żona miała gluten free a ja Nutridetox uśmiech Zarówno ja jak i żona byliśmy zaskoczeni, że posiłki były naprawdę wyjątkowo smaczne i co najważniejsze zdrowe! Schudliśmy łącznie 15 kg i na naszym weselu wyglądaliśmy 10 lat młodziej uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Pon 28 Sty 2019, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się odchudzałam przed ślubem bo jednak miałam rozmiar 42 i chciałam wyglądać wyjątkowo w ten dzień. Dieta + tabletki wspomagające odchudzanie polecone przez dietetyka umożliwiły mi dojscie do wymarzonej wagi. Na szczęscie zachowałam ją i teraz również mam rozmiar 36 uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pią 22 Lut 2019, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj https://lodzkiepudelko.pl/ mają smaczny catering dietetyczny. Przede wszystkim zawsze trzeba zwracać uwagę na jakość. Takie dania dostarczają bowiem niezbędnych witamin. Poza tym można w krótki czasie zgubić sporo zbędnych kilogramów. Rozwiązanie jest naprawdę godne uwagi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pitupitu
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 86

PostWysłany: Wto 25 Cze 2019, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz skorzystać z oferty https://www.lightbox.pl/catering-dietetyczny-lublin Ja bardzo polecam, bo to wysoka jakość, a potrawy są różnorodne i świeże. Można wybrać oczywiście dzienną kaloryczność pudełek, które są opracowane zgodnie z sugestiami dietetyka. Także nie głodzimy się, odchudzanie jest efektywne i bezpieczne dla organizmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 237

PostWysłany: Pon 1 Lip 2019, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja teraz jestem mega fanka cateringu dietetycznego odkąd zaczęłam zamawiać z Dietific. Na innych firmach kilka razy się zawiodłam, ale tutaj to trafili w moje smaki. Very Happy Teraz zamawiam tez do pracy hehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
martynka765123
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lip 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto 16 Lip 2019, 11:28    Temat postu: dieta pudełkowa Odpowiedz z cytatem

Ja polecam pudełka! Posiłki mam mega smaczne oczko Nie jakieś tam wydziwiane, domowe, jak u mamy <3 Mimo tego ładnie tracę na wadze, o co mi własnie chodziło ;d wiec u mnie catering zdał egzamin na 5! Zamawiam ze strony https://dietly.pl oczko Polecam bo warto! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group