Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bieganie czy rower na odchudzanie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bigopl
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1

PostWysłany: Nie 1 Lip 2018, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że rower!
W odchudzanie nie chodzi o to co cie bardziej zmęczy tylko co ci pozwoli utrzymać podniesione tętno do poziomu który spala tłuszcz ale nie cukier z organizmu.

Kluczem jest ogólne zwiększenie aktywności fizycznej tak aby nie kojarzyć tego z trudem i nieszczęściem. Pobiegaj trochę, za dwa dni pójdź na basen, zapisz się ze znajomymi na jakiś spływ kajakowy, pójdź na spacer z rodziną, jedz więcej warzyw.

Wprowadzaj zmiany stopniowo w myśl "ewolucja ponad rewolucją" a będzie tylko lepiej.

Jeśli chodzi o rower to najlepsze są górskie bo pojedziesz w więcej miejsc i nie będziesz mieć problemów z jazdą na ruchliwych ulicach.

Polecam produkty: https://biketopia.pl/brand/dartmoor/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Majka2312
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Mar 2017
Posty: 30

PostWysłany: Sro 10 Paź 2018, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do ruchu warto tez dołożyć dobrze dobraną dietę- wtedy efekt będzie lepszy i szybciej widoczny;) Ja mam taką z Wygodnejdiety, jem smacznie, zdrowo, świeżo i do syta a przy tym gubię zbędne kilogramy;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mrok75
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Paź 2018
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 10 Paź 2018, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rower i bieganie jest dobre. Tylko trzeba mieć jeszcze dietę i regularnie ćwiczyć. Wówczas efekty będą widoczne
_________________
Sprawdź organizacja imprez kraków i zaaranżuj swoje wydarzenie z nami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sro 24 Paź 2018, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bieganie to nie dla mnie, rower już prędzej, ale dzis na przykład pogoda nie jest sprzyjająca. Poza tym jeśli chodzi o mnie to guzik pomaga. Szukam jakiś innych rozwiązań, jak choćby modelowanie sylwetki. W Klinice w Lublinie http://idealmed.com.pl/ jest chyba jedno z niewielu urządzeń tego typu - Icoone. Wiele osób mi to polecało. A co Wy o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcopolo9998
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lis 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sob 3 Lis 2018, 19:33    Temat postu: Re: Bieganie czy rower na odchudzanie? Odpowiedz z cytatem

oopsior22tv napisał:
Hej
Jak uważacie, jaka czynność lepiej się sprawdzi w spalaniu kalorii? Lepszy będzie jogging-bieganie czy rowerek?


Zdecydowanie bieganie ,szybciej zobaczysz efekty.
_________________
https://inre.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manka77
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lis 2018
Posty: 4

PostWysłany: Nie 4 Lis 2018, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na odchudzanie to w pierwszej kolejności dieta! Akurat w temacie zrzucania kilogramów najbardziej mogę wam polecić dietę ketogeniczną, odsyłam do świetnej lektury na ten temat na https://altruismonline.com/pl/jak-uzyskac-optymalny-poziom-ketozy/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lisek1991
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Paź 2018
Posty: 6

PostWysłany: Wto 20 Lis 2018, 15:09    Temat postu: Bieganie czy odchudzanie? SPACER Z PSEM!!! Odpowiedz z cytatem

Wybierając bieganie lub odchudzanie wybrałabym spacer z psem uśmiech Albo ewentualnie bieganie z psiakiem. Ja jestem miłośniczką pupili, więc sporo czasu z nimi spędzam włącznie z bieganiem Very Happy Jak jest tu jakiś inny miłośnik pupili to niech zajrzy na tego bloga https://www.fiprex.pl/blog/ odnośnie psiaków uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnMar
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 165

PostWysłany: Wto 8 Sty 2019, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazda aktywnosc fizyczna połączona z dobrą dietą ma swój sukces w mniejszej masie ciala i lepszym wyrzeźbieniu. Trzeba tylko byc dobrze zmotywowanym i systematycznym. Ja nie umialam sama sobie dobrac odpowiedniej diety dlatego zwrocilam sie z tym do poradni dietetycznej Panaceum w Warszawie na JP II. Tam zrobiono mi podstawowe badania pod katem nietolerancji pokarmowych, cech metablicznych i zapotrzebowania na mikro i makro składniki. Dieta zostala dopasowana indywidualnie do mnie, zostalam pouczona o tym ze podjadanie i obijanie sie zmniejszy efekt itd. Ogolnie jestem zadowolona, a sprawnosc fizyczna na jaka postawilam to rolki i basen
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zrzucbrzuch
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Gru 2018
Posty: 28

PostWysłany: Sro 9 Sty 2019, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarówno jedna jak i druga aktywność będzie dobra. Ważne tylko ile będzie trwała i jak często. Ważne by połączyć ją z dietą opartą o ujemny bilans kaloryczny. Resumując wybierz aktywność taką, która Cię bardziej bawi i trenuj uśmiech
_________________
Porady treningowe i dietetyczne https://zrzucbrzuch.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Syncer
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Kwi 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon 15 Kwi 2019, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całe życie borykałam się z nadwagą, stosowałam mnóstwo diet, ale miałam do tego stopnia spowolniony metabolizm, że samo stosowanie się do zaleceń dietetyka nie pozwoliło mi pozbyć się wszystkich zbędnych kilogramów. Wybawieniem okazał się dla mnie rower, dzięki niemu udało mi się wyrzeźbić nogi, brzuch i pośladki. Zakupiłam świetny rower Kross Hexagon 3.0 - polecam Ci z czystym sumieniem ich górskie jednoślady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group