Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Potrzebny psycholog
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 7 Sty 2019, 10:36    Temat postu: Potrzebny psycholog Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, szukam psychologa dla mojego nastoletniego syna. Najlepiej aby był to ktoś, kto specjalizuje się w leczeniu dzieci i młodzieży. Wiecie coś na temat http://centrum-futurum.pl/ w Łodzi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola.pik
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 10

PostWysłany: Pon 7 Sty 2019, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej poszukać opinii w sieci i wtedy kogoś wybrać. Można też zawsze popytać wśród znajomych, może akurat kogoś polecą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Wto 8 Sty 2019, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skorzystaj może z pomocy tej poradni http://psycholog-ms.pl/ . Najważniejsze to podjąć decyzje o tym, że jednak potrzebuje się pomocy. Później jak trafisz do odpowiednich ludzi to z każdym problemem można sobie poradzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Wto 15 Sty 2019, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecę też takie rozwiązanie jak psycholog Białystok: https://abovo.bialystok.pl/. Warto bliżej zapoznać się z jego ofertą. Pan Maciej Rutkowski ma doświadczenie w pracy z młodzieżą więc tym bardziej sądzę, że będzie to dobry wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izzygnr
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 175

PostWysłany: Nie 28 Lip 2019, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Łodzi jest bardzo dobra placówka PsychoMedic. Mają bardzo dobry dział psychologiczny i psychiatryczny. Zadzwoń sobie może pod 42 644 44 44 i zapytaj czy dzieci też przyjmują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jaroma
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2018
Posty: 70

PostWysłany: Pon 29 Lip 2019, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrzy są w Medox https://medox.org.pl/ w Nowym Modlinie. Moja koleżanka leczyła się tam z depresji.Bardzo jej pomogli w końcu mają świetnie przeszkoloną kadrę. Najlepiej zadzwonić i popytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Pon 29 Lip 2019, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez zachęcam do kontaktu z Psychomedic - jedna z lepszych klinik, świetni lekarze i terapeuci więc i szanse na diagnozę i odpowiednie leczenie. Pracują 7 dni w tygodniu ,dostosują się do Twojej osoby i umówią wizytę w dogodnym terminie. Poem możliwa będzie terapia online
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajtek102
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lip 2019
Posty: 51

PostWysłany: Wto 6 Sie 2019, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znam panią, która specjalizuje się w pomaganiu dzieciom na tej płaszczyźnie. Jest to psychoterapeuta kraków pani Śleboda. Jeśli jesteś zainteresowana, to spójrz tutaj: https://xn--psychoterapia-krakw-i5b.info.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wercia5
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 55

PostWysłany: Pią 9 Sie 2019, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem z mężem już rok po ślubie i niedawno przechodziliśmy poważy kryzys, nie chcieliśmy jednak z nas zrezygnować i brać rozwód, więc namówiłam go żeby pójść do psychologa. Zapisałam nas do Pani Sandry Ossowskiej z Pro-Ego i jak do tej pory jestem zadowolona i są pierwsze efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martik25
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sie 2019
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 19 Sie 2019, 9:58    Temat postu: pomoc potrzebna Odpowiedz z cytatem

Czy pomoc psychologa jest potrzebna, jeżeli dziecko ma trudności w relacjach z innymi ze względu na nieśmiałość? Jestem początkującym rodzicem i potrzebuję porady.
_________________
gabinet terapeutyczny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group