Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Fotobudka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Matrona
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Gru 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro 19 Gru 2018, 22:55    Temat postu: Fotobudka Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry. Za pół roku biorę ślub i wpadłem na pomysł by wynająć fotolustro, ponieważ chciałbym jakoś urozmaicić gościom tą wyjątkową noc, a takie pamiątki ze świetnej zabawy będą miłą pamiątką. kolega polecił mi bardzo fajny magic mirror podobno każdy jest mega zadowolony

Ostatnio zmieniony przez Matrona dnia Sro 9 Sty 2019, 15:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona2606
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 10

PostWysłany: Pią 4 Sty 2019, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio korzystałam z takiej fotobudki na zabawie sylwestrowej i faktycznie muszę przyznać, że to fajna pamiątka uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aligru
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lip 2019
Posty: 25

PostWysłany: Wto 5 Lis 2019, 12:53    Temat postu: Fotolustro Odpowiedz z cytatem

Też polecam - fotolustro jest kapitalną zabawą. Właśnie byłem ze dwa tygodnie temu na weselu, gdzie pierwszy raz się spotkałem z takim rozwiązaniem i zabawa była przednia. Obsługiwała to ta firma - https://fotoboxik.pl/selfie-mirror/ jakby ktoś szukał, to polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
baddy888
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Sty 2020
Posty: 8

PostWysłany: Pią 10 Sty 2020, 1:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby ktoś szukał dobrej fotobudki to polecam www.fotosbudka.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
clifford47
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Sty 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 11 Sty 2020, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotobudka to świetna atrakcja na weselu, można zrobić księgę gości, do której będzie się wklejało zdjęcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group