Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Depilacja laserowa
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Nie 29 Lip 2018, 9:01    Temat postu: Depilacja laserowa Odpowiedz z cytatem

Hej, planuję kupić depilator laserowy jednak kompletnie nie wiem jaki, ktoś poleca jakiś konkretny model?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Pon 30 Lip 2018, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musze Cię tutaj rozczarować ale nie kupisz sobie depilatora laserowego..... Są to dość skomplikowane urządzenia, tkóre równiez powinny być obsługiwane przez osobe,która posiada odpowiednie przeszkolenie do wykonywania.

Do domu mozesz kupić sobie urzadzenie do ipl ale takie urzadzenie nie daje trwałych rezultatów.
Poczytaj sobie tutaj czemu warto jest jednak wybrać laser w gabinecie:
https://depilacjavectus.pl/dla-kobiet/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pitupitu
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 86

PostWysłany: Sro 2 Sty 2019, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otóż to. Lepiej zdecydować się na profesjonalny zabieg w gabinecie kosmetycznym. Ja ze swojej strony mogę polecić Ci Clinica Cosmetologica w Gdynii. Mają świetne podejście do klientów, pełen profesjonalizm. Sam zabieg też na najwyższym poziomie. Poczytaj na ten temat tutaj https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/ oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Czw 3 Sty 2019, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pitupitu, a Ty miałaś okazję korzystać z tego zabiegu? powiesz mi jak to wszytsko wygląda i czy w ogóle ten zabieg boli? Do Gdyni mam tylko 50km, więc mogłabym podjechać skoro to dobra klinika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pitupitu
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 86

PostWysłany: Czw 3 Sty 2019, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy jaką strefę ciała chcesz depilować. Sam zabieg czuć, ale dzięki nakładce chłodzącej wcale nie jest taki bolesny. Da się wytrzymać i dla efektu warto trochę pocierpieć uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Czw 3 Sty 2019, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłam w sieci taką stronę internetową https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/depilacja-laserowa/ . Czy to jest ta sama klinika o której mówisz? Chciałabym zadzwonić i się umówić na wizytę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pitupitu
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 86

PostWysłany: Czw 3 Sty 2019, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, tak.. to jest to samo.. mozesz dzwonić bez problemu. W razie wątpliwości jest to dokładnie ten numer 791 600 607. Panie w klinice są bardzo miłe i pomocne. Jestem pewna, że będziesz zadowolona tak jak ja jestem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wmStudio
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Mar 2018
Posty: 14

PostWysłany: Pią 11 Sty 2019, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może trochę z innej beczki, zapisałem się na zabieg depilacji laserowej w klinice Revital. Żona zareagowała średnio. o.O Co Panie myślicie o takich zabiegach u mężczyzn?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adamila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 142

PostWysłany: Pon 14 Sty 2019, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to znacznie lepiej postawić na profesjonalny zabieg depilacji laserowej. Na pewno w waszej okolicy są salony medycyny estetycznej, które mają takie usługi w ofercie. Jeżeli jesteście z Tychów i okolic to powinniście zajrzeć na http://inmedico-estetics.pl Mają także profesjonalny sprzęt do takich zabiegów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
poldek12
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Sty 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw 24 Sty 2019, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja planowałem kupić depilator i zainwestowałem w https://www.neonet.pl/depilatory/remington-ipl6250.html i jestem z tej inwestycji bardzo zadowolony. Nie wyobrażam sobie jak robiłem to zanim miałem swój własny depilator. To o wiele lepsze niż inne sposoby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group