Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kuchenne sprzęty i ich wykorzystanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 30, 31, 32  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Sro 31 Paź 2018, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam niestety płytę gazową. A chętnie zamieniłabym ją na indukcyjną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Sob 22 Gru 2018, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I to i to urządzenie ma swoje plusy i minusy. W wynajmowanym mieszkaniu miałam płyte indukcyjną.Aktualnie mam płytę gazową na swoim. Na obu płytach gotuje mi się dobrze chociaz gotowanie jest troche inne i trzeba się przyzwyczaić do zmiany sposobu.

Jeśli szukacie natomiast mniejszego sprzętu do kuchni, polecam zajrzeć sobie do sklepu profi cook. Mają bardzo dobre sprzęty kuchenne, szczególnie blendery oraz opiekacze.

Mam od nich blender, toster od prawie 2 lat. Pomimo niskiej ceny są dobrze wykonane i nie miałam z nimi problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Pon 31 Gru 2018, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różnorodne, solidne drzwi wejściowe znajdziecie na http://www.drzwi-pasywne.pl/seria/drzwi-na-zamowienie/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Nie 3 Lut 2019, 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiadomo, u nas w kuchni to tylko żona zajmuje się różnymi takimi rzeczami. Sprzęt agd itp. też jej ma się podobać, ja nie mam nic do gadania. No nie dziwi mnie to, bo ja i tak w kuchni nie siedzę. Ja za to mam naprawiać jak coś się zepsuje. Aż już się zaznajomiłem z kilkoma sklepami, w tym http://sinkoplex.pl/ bo jakiś czas temu musiałem kupić nową grzałkę bo jeden sprzęt się zepsuł. No i ważne że żona zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krakersina
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lut 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon 4 Lut 2019, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co myslicie o sprzetach z lidla? daja rade? myslalam, ze nigdy nie kupie, ale przekonal mnie odkurzacz (tani i rewelacyjnie sprzata...). moze niepotrzebnie ignorowalam sprzet kuchenny z tego sklepu? macie jakas opinie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga2113
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Lis 2017
Posty: 26

PostWysłany: Nie 17 Lut 2019, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Formy silikonowe do ciast, sprawdzają się u was? Co o nich myślicie i jakie polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 617

PostWysłany: Pon 25 Lut 2019, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o ofercie odkurzacz z filtrem wodnym https://www.rainbowodkurzacze.pl/ ? Są to odkurzacze, które wykorzystują system Rainbow, czyli czyszczą powierzchnię wodą oraz wykorzystują filtry wodne, co jest polecane alergikom. Jeżeli jestescie zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie głownej .

Ostatnio zmieniony przez omel33 dnia Pią 1 Mar 2019, 13:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Wto 26 Lut 2019, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie sprzęt agd jest ważnym elementem wykończenia kuchni, dlatego kładę nacisk na funkcjonalność i projekt. Bardzo spodobały mi się czajniki
elektryczne dostępne na https://duka.com/pl/agd/czajniki-elektryczne Mam nadzieję, że będzie mi służył przez długie lata
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 5 Mar 2019, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś musi też te kuchenne sprzęty zainstalować w Waszym mieszkaniu. Moim zdaniem najlepiej w tym celu odezwać się do sprawdzonej firmy. Jeśli chodzi o Wrocław to szczerze polecam tę opcję: http://milenium-agd.pl/montaz-agd/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pią 15 Mar 2019, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już mowa o sprzętach AGD, to gdzie je najlepiej kupić? Ja myślałam o tym, aby wszystko zamówić na stronie https://www.neonet.pl/ , ponieważ wtedy będe miała dowóz za darmo uśmiech A wysyłka podobno jest ekspresowa, czytałam opinie klientów że już na drugi dzień po zamówieniu mieli swoje przesyłki w domu. Ktoś z was kupował już coś w Neonet i może wypowiedzieć się na temat tego sklepu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 21 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group