Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zabieg hifu na twarz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pon 31 Gru 2018, 9:27    Temat postu: Zabieg hifu na twarz Odpowiedz z cytatem

Czy ktos może miał przeprowadzony zabieg ujędrnienia twarzy za pomocą hifu?Czy warto jest się na to wybrać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morwinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 151

PostWysłany: Pon 31 Gru 2018, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie polecam.Sama się wybrałam na hifu na twarz.W przypadku zabiegu na efekty trzeba trochę poczekać jednak sama widzę po kilku tygodniach ze efekt jest o wiele lepszy niz po najdroższych kremach na twarz
skóra jest naciągnięta
wyglada młodziej
jest zliftingowana

Wykonywałam w tej klinice w Katowicach: https://klinikamagnuccy.pl/medycyna-estetyczna/ Polecam, zostałam potraktowana bardzo dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Sro 9 Sty 2019, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oooo to koniecznie się zapisz na ten zabieg - https://klinikamiracki.pl/nici-liftingujace-pdo/ Podobno te nici liftingujące dają genialne efekty a wiem że ta klinika jest bardzo dobra bo sama jeżdzę tam na zabiegi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
camillaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Lut 2019
Posty: 15

PostWysłany: Wto 12 Lut 2019, 10:55    Temat postu: Re: Zabieg hifu na twarz Odpowiedz z cytatem

berka napisał:
Czy ktos może miał przeprowadzony zabieg ujędrnienia twarzy za pomocą hifu?Czy warto jest się na to wybrać?

Hej, ja robiłam i moim zdaniem zdecydowanie warto ALE zależy czym się go zrobi. Bo nie każdy sprzęt będzie dawał takie same rezultaty. Teraz jest dużo słabego sprzętu sprowadzanego z Azji po kosztach, a zabieg u nas kosztuje dość dużo, tylko że efektów nie ma. Bo takie urządzeń nie można odpowiednio dokładnie ustawić, a jednak to decyduje o skuteczności. Musi być moc uśmiech
Więc jeśli już to polecam szukać miejsca z Ultraformerem. Przy różnicy w cenach lepiej dopłacić te kilka złotych i mieć efekty po jednym zabiegu. Z tym, że one nie przychodzą od razu tylko tak nawet po 3 miesiącach więc to zabieg dla cierpliwych.

Ja jestem bardzo zadowolona, twarz dużo gładsza, odmłodniała, więc nie wyglądam na ciągle zmęczoną, niewyspaną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Nie 17 Lut 2019, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też zastanawiałam się nad tym zabiegiem, ale ostatecznie postawiłam na fotoodmładzanie w gabinecie Medycyny Estetycznej i jak się okazało - był to strzał w dziesiątkę. Nie da się ukryć, że zaletą fotoodmładzania jest to, że zabieg ten jest mniej inwazyjny niż dotychczas stosowane metody. Poczytajcie sobie o tym zabiegu, może i was zainteresuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pon 1 Lip 2019, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W profesjonalnym gabinecie estetycznym bez dwóch zdań Ci pomogą i zajmą się twoimi problemami. Jednak by znaleźć taki zakład warto się trochę przyłożyć, ja na przykład znalazłam swój ulubiony dzięki stronie https://klinikiurody.com.pl/ - polecała go większość kobiet, które w nim były.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group