Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Badania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 69, 70, 71  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pią 18 Maj 2018, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stosunkowo często przeglądam stronę https://www.zouza.pl/krwiaki-wewnatrzczaszkowe-jak-rozpoznac-objawy-krwiaka-po-urazie-glowy/ dotyczy ona zdrowego życia i chorób, tematy poruszane są tam regularnie, dzięki czemu blog żyje i zbiera grona fanów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 177

PostWysłany: Pon 28 Maj 2018, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja może o trochę innych, ale rownie ważnych. Warto pamiętać o tym, żeby dziadkowie również badali się regularnie. Ostatnie złe wyniki dziadka zmusiły go do brania leków na cukrzycę. Na szczęście okazało sie, że kiedy je zażywa jest znacznie lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annonim89
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Cze 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon 11 Cze 2018, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej. A czy znacie może jakiś porządny gabinet rezonansu? Zastanawiam się właśnie, czy np. ten gabinet biorezonansu będzie dobrym wyborem. Co o tym myślicie?
_________________
Szczęście jest wczoraj albo jutro, ale nigdy dzisiaj. Nie może być dzisiaj, ponieważ jest jedynie złudzeniem, a złudzenia wydają się rzeczywiste wyłącznie z oddali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Czw 28 Cze 2018, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrą opcją w ciąży jest diagnostyka prenatalna. Coraz więcej kobiet decyduje się na tego typu badania ze względu na możliwość wykrycia wad wrodzonych u dziecka. Zachęcam również Was do zapoznania się z tematem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kazik22a
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lip 2018
Posty: 4

PostWysłany: Wto 10 Lip 2018, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe opcje z tymi badaniami oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Nie 21 Paź 2018, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka, jeśli zrobicie badania próbujecie sami interpretować wyniki badań ? Szukacie na ten temat w necie informacji ? Ja ostatnio jak miałam robioną morfologię szukałam wskazówek by dowiedzieć się czy wynik jest dobry. Znalazłam informacje o PCT morfologia https://wylecz.to/badania-laboratoryjne/pct-morfologia-wskazania-normy-interpretacja-wynikow-badania-prokalcytoniny/ ja akurat tego nie miałam ale może komuś się ta informacja przydać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Sro 31 Paź 2018, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Badania są bardzo ważne. Często je pomijamy bo póki nic się nie dzieje to nie chodzimy do lekarza a potem robi się problem...
Ja własnie zapisałam się na usg piersi do doktor Jędrys http://dbajopiersi.pl/usg-piersi-krakow/ . Chodzę do niej regularnie bo kilka lat temu miałam małego guza (który na szczęście nie okazał się niczym poważnym) dlatego chce być w ciągłej kontroli. Mam nadzieje, że nie przytrafi mi się więcej nic niepokojącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Esmeralda22
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Paź 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro 31 Paź 2018, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że mogłabyś zasięgnąć wiedzy na forach medycznych, stronach medycznych czy blogach gdzie wypowiadają się specjaliści i lekarze. Masz racje, warto pomyśleć o badaniach, czy na pewno wszystkie się wykonało.
_________________
Blogmedyczny.edu.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lisek1991
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Paź 2018
Posty: 6

PostWysłany: Wto 20 Lis 2018, 14:39    Temat postu: Badania Odpowiedz z cytatem

O tak, badania są bardzo ważne dla nas- kobiet w ciąży uśmiech Ja osobiście na początku nie zasięgałam porad lekarzy, ale położnych. Bardzo dobrze przygotowała mnie do tego Pani Małgosia, która jest położną i prowadzi szkołę rodzenia, z której wcześniej już korzystałam. Na stronie także są zamieszone ważne informacje dla Nas http://czekajacnacud.pl/ uśmiech
Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kosmicza2
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Gru 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sro 26 Gru 2018, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy wiecie może jak wygląda kolonoskopia? Ja się zastanawiam, czy te porady w tym zakresie byłyby ok http://www.crohnforum.pl/kolonoskopia-w-chorobie-lesniowskiego-crohna/ Co o tym sądzicie?
_________________
O luba sztuko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 69, 70, 71  Następny
Strona 59 z 71

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group