Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie ciuchy Wam sie podobaja
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
morwinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 151

PostWysłany: Wto 18 Wrz 2018, 12:13    Temat postu: Jakie ciuchy Wam sie podobaja Odpowiedz z cytatem

Cześc. Jakie ubrania Wam się podobają? W jakim stylu się nosicie.... Sama zwykle ubierałam sie w spokojniejsze kolory ale zastanawiam sie powaznie czy w tym roku nie kupic sobie torebki w mocnym żóltym kolorku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Wto 18 Wrz 2018, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli Ci się taka podoba to czemu nie? Sama nie przepadam za neonowymi kolorami ale jeśli torebka miałaby być w kolorze ładnego, ciemnego żółtego kolorku, to czemu nie.... Pasowałaby mi do stylu color blocking:
https://blog.fitanu.com/pl/color-blocking-najgoretszy-trend-tego-sezonu/

Który ostatnio jest zreszta bardzo modny i polega na łączeniu w jednej stylizacji mocnych, nasyconych barw.

Bo w koncu ile można nosić te nudziaki i czernie....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
festilet
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 137

PostWysłany: Sro 19 Wrz 2018, 6:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubi klasyczne sukienki takie jak:

Dlatego bardzo podoba mi się strona Merg.pl, ponieważ jest tu mnóstwo pięknych sukienek. Asortyment również jest bardzo duży i można znaleźć wiele ładnych sukienek oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Czw 20 Wrz 2018, 18:12    Temat postu: Sukienki Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam nosić sukienki. Kiedyś ich nie lubiłam, ale wszystko się zmieniło, kiedy udało mi się schudnąć kilkanaście kilogramów. Dzięki temu zniknęło wiele problemów i moja niepewność siebie, więc postanowiłam, że też zmienię garderobę. Mam dużo ciuszków, szczególnie sukienek, ale prawdę powiedziawszy, ciągle mi mało. Podobają mi się Sukienki Kelly i to wśród nich planuję wybrać coś na rocznicę ślubu , o której myślę od dłuższego czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
illyrio
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Cze 2014
Posty: 21
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 5 Lis 2018, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zakochałam się w ubraniach z https://www.hypnotizebutik.pl uśmiech
_________________
May the force be with you.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fotsad
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lis 2018
Posty: 18
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Sro 7 Lis 2018, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forum ślubne więc w odpowiedzią dla kobiety powinna być w "kolorze białym, ecru lub śmietankowym"... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Melmis
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 33

PostWysłany: Pią 7 Gru 2018, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jeżeli chodzi o ślub to tak, ale tu chyba bardziej pytali o ciuchy na co dzień. Na ślubie to wiadomo że u pary młodej rządzi biel i czerń. Ja stawiałabym na klasykę, pan młody cały na czarno, obowiązkowo też czarne skarpetki. No chyba że też coś z tego sklepu https://fabrykaskarpet.pl/s/16/czarne-skarpetki z odrobiną szaleństwa, jakimiś wzorami. Pani młoda też wyłącznie może się pokazać w bieli, lub jej odcieniach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Misolus
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Gru 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon 24 Gru 2018, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę, że warto ten temat zostawić specjaliście. Wielu trudności można sobie dzięki temu oszczędzić.
_________________
Sztuka jest wieczną wiosną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emiliaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2022
Posty: 198

PostWysłany: Sob 26 Lut 2022, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny czy widziałyście jakie super rzeczy mozna kupić https://luisacerano-bydgoszcz.pl/ . Sa poprostu mega - nie jedna kobieta mnie zaczepiła na mieście i pytała sie skąd mam różne rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyzio69
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 245

PostWysłany: Wto 15 Mar 2022, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gusta się zmieniają i moja żona jest tego najlepszym przykładem. W szafie ma pełno odzieży, a wciąż kupuje coś innego, na przykład coś takiego jak butelkowa zieleń sukienka . Nie wiem, czy to już nie zakupoholizm, ale dla mnie wygląda niesamowicie. Dlatego uważam, że warto o tym pomyśleć i po prostu szukać, a na wydatki żony czasem przymykać oczko, czy dwa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group