Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Usuwanie rozstępów laserem w Katowicach

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Sro 10 Paź 2018, 10:51    Temat postu: Usuwanie rozstępów laserem w Katowicach Odpowiedz z cytatem

Chciałabym wybrac się na taki zabieg. Czy któras z Was miała i doradzi do jakiego salonu sie wybrać?

i czy laser na rozstępy to to samo co laser frakcyjny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morwinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 151

PostWysłany: Sro 10 Paź 2018, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem to jest to to samo, aczkolwiek warto byłoby się dopytać u dermatologa. Wiem,że zabiegi takie wykonują i kosmetyczki i dermatolodzy, ale moim zdaniem o wiele lepiej jest zapisać się do dermatologa, bo wtedy będziesz miała na 100% pewnosć,ze zabieg będzie wykonany porządnie. W Katowicach na laser zapiszesz się tutaj:
https://klinikamagnuccy.pl/usuwanie-rozstepow-laserem/

Jest to jeden z lepszych gabinetów medycyny estetycznej w okolicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Sob 1 Gru 2018, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie w Katowicach jeśli chodzi o takie zabiegi to na pewno Instytutu kosmetyki i medycyny estetycznej na Panewnickiej - https://web.facebook.com/InstytutKosmetyki/ Bardzo fajne miejsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnMar
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 165

PostWysłany: Sro 12 Gru 2018, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Katowicach jest fajne Centrum Kosmetyczno Dermatologiczne Dermed https://katowice.dermed.pl/ gdzie usuwałam swoje paskudne rozstępy po ciążowe laserem ablacyjnym. Ten laser wykorzystywany jest do głębokich zmian i defektów skóry wiec sprawdzil sie idealnie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Nie 23 Gru 2018, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, ja na laser nie dotarłam bo rozstępy mi praktycznie zniknęły po smarowaniu brzucha olejkiem bio oil, a też myślałam już o zabiegach laserowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group