Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Konturowanie dobre jako makijaż slubny?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karina26
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 515

PostWysłany: Pią 31 Sie 2018, 13:47    Temat postu: Konturowanie dobre jako makijaż slubny? Odpowiedz z cytatem

Myślicie, że konturowanie dobrze sprawdzi się jeśli chodzi o makijaż ślubny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Pią 31 Sie 2018, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem może się sprawdzić, nawet bardziej niż przy jakiejkolwiek innej okazji.
Tutaj https://puderek.com.pl/konturowanie-twarzy/4854-lovely-milky-chocolate-bronzer-matowy-bronzer.html zobacz sobie bronzer od Lovely i inne kosmetyki do konturowania.
Ta drogeria online ma też inne niezbędne kosmetyki i pędzle, które się do tego przydadzą.
Poszperaj tam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ynos89
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 86

PostWysłany: Wto 20 Lis 2018, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, sama nie wiem… Dużo zależy od twarzy pewnie. Osobiście bym się raczej na konturowanie nie zdecydowała. Co prawda do mojego ślubu jeszcze nie jest blisko (choć też wcale nie tak daleko – grunt, że odpowiedni facet już jest!), ale jednak już zawczasu (i pewnie nie jestem w tym jedyna) sobie robię teoretyczne przygotowania ; ). Najbardziej pasuje mi chyba opcja oparta na ogólnych poradach z tego artykułu: https://lirene.pl/perfekcyjny-makijaz-slubny/ . Być może będę ciut bardziej eksperymentować, ale jednak w ogólnych zarysach to jest to, co chciałabym osiągnąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczernecki
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sro 19 Gru 2018, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W internecie na pewno znajdą się sprawdzone porady w tym zakresie. Nie powinno być z tym problemów.
_________________
Bóg wie, co robi. Nie myli się w przydzielaniu ludziom czasu. Każdemu daje czas na zrobienie tego, co chce, by zrobił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacaszkowna
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Paź 2018
Posty: 27

PostWysłany: Pią 21 Gru 2018, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dlaczego nie? Na pewno będziesz wyraziście wyglądała na zdjęciach uśmiech Ja sama za konturowaniem nie przepadam, bo wolę bardziej naturalny look, ale nie da się ukryć, że konturowanie potrafi zrobić cuda z proporcjami twarzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group