Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

przedłużanie włosów - warto?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sandra321
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Maj 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pon 5 Lut 2018, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem doczepianie włosów to jedna z lepszych rzeczy, jakie wymyśliła branża fryzjerska w przypadku dużych i ważnych uroczystości, jak m.in. ślub. Prawdziwe wybawienie dla niektórych uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emilkap94
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 29

PostWysłany: Wto 18 Gru 2018, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pewnie że przedłużanie jest super, tylko trzeba to z głową robić. Najlepiej w sprawdzonym salonie. Ja przedłużałam metodą nano z włosami Haidreams, naturalnymi wysokiej jakości. I wyszło tak, że ludzie nie zauważali, że włosy nie są moje. Ale co ważniejsze, nie czułam żadnego obciążenia uśmiech no jakby mi szybko urosły Very Happy
a jakby ktoś pytał, gdzie można coś takiego zrobić, to w Łomiankach jest salon Miraflores który polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julitka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2019
Posty: 62

PostWysłany: Sro 26 Cze 2019, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram, ja od pewnego czasu przedłużam włosy w Miraflores. Początkowo trochę się obawiałam jak moje delikatne i cienkie włosy zareagują na dodatkowe obciążenie, ale panie wybrały najlepsze rozwiązanie co w efekcie dało nam bardzo naturalny efekt uśmiech
_________________
Pasjonatka wszystkiego co związane z modą i urodą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Nie 25 Sie 2019, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że warto zwłaszcza jeżeli swój wygląd powierzacie doświadczonej profesjonalistce tak jak ja uśmiech osobiście polecam salon Miraflores - obsługa kompetentna a jakość wykonanych usług na wysokim poziomie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukrowaneciasteczko
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 29

PostWysłany: Wto 20 Gru 2022, 13:41    Temat postu: Re: przedłużanie włosów - warto? Odpowiedz z cytatem

sasza napisał:
Czy myślałyście o przedłużaniu lub zagęszczaniu włosów by w tym dniu wyglądać jeszcze piękniej? Ja się trochę nad tym zastanawiam, przyznam jednak że mam wiele obaw: o stan włosów po ściągnięciu, o to czy nie bedą widoczne miejsca łącznia, o pielęgnację itd. Może macie już jakieś doświadczenia. Jestem bardzo ciekawa.


No raczej! Rzadko która z nas ma tak piękne włosy, że wystarczy dobrze związać aby zrobić piękną fryzurę na ślub. Myślę, że warto zainwestować w przedłużanie włosów Bielsko-Biała ma dobrą ofertę. Tu znajdziesz kilka dobrych salonów, w tym ten z którego osobiście polecam Ci skorzystać - Tagomago Hair. Tutaj znajdziesz na niego namiary: https://tagomago-hair.business.site/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przedluzaniewlosow
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lut 2023
Posty: 1

PostWysłany: Sro 8 Lut 2023, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również polecam - jestem z Bielska-Białej, ale Pani Ania super wszystko omówiła i pojechała do Żor na wykonanie usługi. Przedłużanie włosów Bielsko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group