Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

doradzanie przy braniu kredytu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1272

PostWysłany: Nie 16 Gru 2018, 15:57    Temat postu: doradzanie przy braniu kredytu Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesują was dobrej jakości kredyty mieszkaniowe czy innego A może prowadzicie własną działalność gospodarczą i szukacie idealnego kredytu lub doradztwo inwestycyjne Warszawa ? doradca kredytów hipotecznych Bez ukrytych kosztów, niezła opcja na start pomogą wam wybrać idealny kredyt obrotowy dla waszej firmy !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alessandro01
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Gru 2018
Posty: 6

PostWysłany: Pon 17 Gru 2018, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że polecam ten bank. Bardzo dobrze, że posiadasz u nich rachunek osobisty, gdyż możesz liczyć na pewne udogodnienia i uproszczone procedury. Jako jeden z nielicznych banków w Racoongo nie wymaga zabezpieczenia kredytu samochodowego. Trzeba tylko wykupić obowiązkowe ubezpieczenie-3,5 procent wartości kredytu. W przeciwnym razie oprocentowanie wzrasta o 1,5 punktu procentowego. Standardowo nominalna stawka oprocentowania kredytu samochodowego wynosi 7,69 procent. Dodam jeszcze tylko, że prowizja wynosi 2 procent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam987
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 139

PostWysłany: Czw 27 Gru 2018, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Banki na swoich stronach dają tak przejrzyste informacje, że najlepszym doradcą jest własny rozum. I tak na stronie banku Raiffeisen można wyczytać, że bank przy udzielaniu kredytu mieszkaniowego finansuje nawet do 90% inwestycji. Łatwo więc policzyć ile trzeba mieć wkładu własnego i porównać z innymi ofertami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RafalM
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 30

PostWysłany: Wto 9 Kwi 2019, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz, to ja wolę skorzystać z pomocy specjalistów. Raz brałem kredyt i korzystałem z pomocy https://www.habza.com.pl dostałem świetną ofertę kredytu na niskim oprocentowaniu. Naprawdę warto!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcinek2000
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Maj 2021
Posty: 2

PostWysłany: Wto 25 Maj 2021, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A próbowaliście brać kredyt przez internet przez bank - https://www.banki24.com.pl/kredyt-przez-internet-w-jakich-bankach/ . Do tej pory myślałem że to tylko taki slogan reklamowy, a faktycznie w ten sposób istnieje możliwości uzyskania finansowania. Co prawda czasami banki wymagają aby ostateczny podpis złożyć w placówce. Ale jeśli mieszkamy w nie za dużym mieście, to nie powinno być z tym problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alinka212
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lut 2019
Posty: 62

PostWysłany: Czw 27 Maj 2021, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez to, że mam kredyt we frankach to z fachowej pomocy korzystałam nie tylko jak się starałam o kredyt, ale i w trakcie spłaty. Nawet teraz ta pomoc jest o wiele ważniejsza, sama bym sobie nie poradziła. A tak mogę polegać na https://cleverstep.pl/ i ich pomoc jest dla mnie nieoceniona. Znają problemy z kredytami w CHF i wiedzą jak pomóc, co należy zrobić w konkretnej sytuacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 456

PostWysłany: Wto 1 Cze 2021, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zastanawiacie się nad tematem kredytu, warto też wiedzieć o takiej kwestii, jak zwrot ubezpieczenia. [url-http://abc-leasing.pl/jak-obliczyc-zwrot-ubezpieczenia-kredytu-ile-czeka-sie-na-zwrot-ubezpieczenia/]Odwiedź[/url] ten artykuł, żeby dowiedzieć się więcej o tym zagadnieniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hanusiek11
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 111

PostWysłany: Sro 24 Sty 2024, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mam polecić Ci miejsce gdzie można szybko i łatwo zaciągnąć kredyt, to polecam zajrzeć na stronę: https://gotowkowe-pozyczki.pl/ . Wybór ofert jest szeroki, a formalności można wypełnić online, więc cały proces jest łatwy bezstresowy i szybki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LutkaTaks87
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Cze 2023
Posty: 6

PostWysłany: Sro 24 Sty 2024, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w kwestii kredytu polegam na opinii biura rachunkowego, jeżeli chcę zaciągnąć kredyt na firmę. W pozostałych kwestiach finansowych też.

Biuro rachunkowe Szczecin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Sro 24 Sty 2024, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto skorzystać z pomocy doradcy kredytowego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group