Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasze Pupile !!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 120, 121, 122  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Pon 19 Paź 2009, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślałam nad malutkim sznaucerem ale za niedługo wracamy do Polski więc troszkę się wstrzymam z tą decyzją uśmiech może jak już będę miała swoje lokum to się zastanowimy z S
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pon 19 Paź 2009, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sznaucer uuuuu. Nie polecam dla poczatkujacych wlascicieli psow
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Pon 19 Paź 2009, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przewodniku o psach pisze że to bardzo mało wymagające zwierzaki Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pon 19 Paź 2009, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czyjego autorstwa? Szaucery naleza do grupy ktora bardzo ceni sobie duza aktywnosc i zycie w hierarchii. Nie wolno tego zaniedbac. Oprocz tego wymaga regularnej, profesjonalnej opieki nad wlosem (strzyzenia czesania i szczotkowania) Jesli sie to zaniedba to mnoza sie choroby i infekcje skory. Miesieczny koszt utrzymania to okolo 130 zl.
_________________


Ostatnio zmieniony przez Sadie dnia Pon 19 Paź 2009, 21:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pon 19 Paź 2009, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu masz linika
http://www.psiaki.pl/rasy/rasa_info.php?ID=146

masz tu wymiary odmiany sredniej ale jak sie wczytasz o sznaucerach to wszedzie masz napisane ze sznaucera miniaturowego nalezy traktowac tak jak jego duzych kuzynow. Zarowno pod wzgledem charakteru jak i opieki.
Zwroc uwage na rubryczke pt stopien dominacji.
To nie pies dla kazdego
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Pon 19 Paź 2009, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc ten "przewodnik po czworonogach " to chyba jakaś bajka była Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 20 Paź 2009, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem bo nie podalas autora.
Ale jakos nie moge sobie uzmyslowic ze mozna powiedziec ze to malo wymagajacy pies. To rasa ktorej sama w domu nie wyczeszesz potrzeba specjalistycznego groomera. Masz takie cos w okolicy? Jak nie t wez pod uwage jak daleko bedziesz musiala dojezdzac. Czas i kasa. Masz jedno i drugie?
Pies generalnie czy maly czy duzy to jest dlugotrwale zobowiazanie. Poczytaj troche wiecej na temat rasy. Czy to w internecie czy w ksiazkach. Pomejluj do hodowli sznaucerow w Polsce. Oni sie tam na nich znaja nie od dzis i moze beda w stanie dac ci jakies wskazowki.
Zwrocilas uwage ze dla sznaucerow lepszy jest raczej dom niz mieszkanie?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Wto 20 Paź 2009, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musi być z Ciebie dobry hodowca Sadie, dużo wiesz o czworonogach. Ten sznaucer marzy mi się już ładnych klika lat, więc skoro go jeszcze nie mam wydaje mi się że raczej to marzeniem tylko pozostanie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 20 Paź 2009, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ivigra, ale sa tez mniej wymagajace rasy, wiec jesli szukasz czwonoroznego przyjaciela i nie musi byc to pies rasy sznaucer, to poszukaj, poczytaj i moze znajdziesz psiaka dla siebie. A moze w pobliskim schronisku jakas psina ujmie Cie za serce i zamieszka wkrotce razem z wami? uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 20 Paź 2009, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ivigra napisał:
Musi być z Ciebie dobry hodowca Sadie, dużo wiesz o czworonogach. Ten sznaucer marzy mi się już ładnych klika lat, więc skoro go jeszcze nie mam wydaje mi się że raczej to marzeniem tylko pozostanie Wink




Dziekuje. Staram sie. Jest sposob na to. Wez najpierw jakas rase latwiejsza do wychowania. Albo jakiegos uroczego kundelka ze schroniska to nawet lepszy pomysl. Zaopiekuj sie nim, poobserwuj, poczytaj o psach, nabierz doswiadczenia. A potem jak bedziesz czula sie a silach i zycie pierwszego psiaka dobiegnie konca wez sznaucerka. Kazde marzenie da sie zrealizowac. Czasem potrzeba tylko troche wiecej czasu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 120, 121, 122  Następny
Strona 2 z 122

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group