Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wypadek na rowerze

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
2econd
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Gru 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią 14 Gru 2018, 18:25    Temat postu: Wypadek na rowerze Odpowiedz z cytatem

Było ciemno gdy jechałem na rowerze i zobaczyłem samochód,który jechał wprost na mnie. Pomyślałem że kierowca może mnie nie zauważyć i chciałem wjechać na chodnik, ale zahaczyłem o krawężnik i się przewróciłem na twarz. Auto pojechało dalej a mnie wzięli do szpitala. Na szczęście nic poważnego sie nie stało, tylko rany powierzchowne. Jakie mogę dostać odszkodowanie, sam nie mam żadnego ubezpieczenia ale znam dane kierowcy? Szukacjąc w internecie natrafiłam na kancelarię http://sprzedamszkode.pl/szkoda-komunikacyjna/skup-odkup-odszkodowan-z-oc/ zastanawiam się czy to skuteczni prawnicy, może ktoś z forum korzystał z ich usług?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nasturcja
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Wrz 2016
Posty: 38

PostWysłany: Wto 27 Sie 2019, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rany, mimo że niewielkie to pewnie i tak przeszkadzały, szczególnie, że miałeś je na twarzy. Poradzili ci coś, co mógłbyś stosować, by szybciej się zagoiły? Wiem, że często mówi się, że "same się zagoją", ale nie jest do końca tak, a przecież są bakterie, infekcje i niekiedy niepozorne ranki mogą przerodzić się w coś poważniejszego. Najlepiej od razu zastosować spray na rany z antybiotykiem - preparat, który odpowiednio zabezpieczy, zdezynfekuje, a przy tym pozwoli skórze szybko się zregenerować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xlemke
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 11 Lis 2019, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak udało się załatwić sprawę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamia23
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 120

PostWysłany: Pon 31 Sie 2020, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na powierzchowne rany na pewno spray Octenisept warto stosować. Miałam nie tak dawno wypadek na deskorolce, bardzo się rozbiłam. Na kolanie rana ogromna. W szpitalu już polecili ten spray żebym stosowała na te rany. I tak robiłam. Na pewno ten lek zostanie ze mną na dłużej. Szczególnie jak pojawią się dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Wto 27 Paź 2020, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro samochód cię nie walnął, to od kogo chcesz odszkodowanie? Serio, jesteś poważny, czy upadek z roweru uszkodził ci klepki w mózgu? Sam się przewróciłeś!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Pią 6 Lis 2020, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy wiecie jak działać i co robić, jeśli zostaniecie świadkami takiego wypadku? Każdemu uczestnikowi ruchu drogowego serdecznie polecam ciekawy artykuł na ten temat: https://zakrzewski-holowanie.pl/zostales-swiadkiem-wypadku-sprawdz-co-powinienes-zrobic/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group