Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

pozycjonowanie stron
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
youcreate
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lis 2018
Posty: 2

PostWysłany: Nie 2 Gru 2018, 18:09    Temat postu: pozycjonowanie stron Odpowiedz z cytatem

Witam, zajmuje się ktoś pozycjonowaniem stron czy lepiej skorzystać z pomocy firmy https://inpozycjonowanie.pl/ ? Polecacie? znacie?

Ostatnio zmieniony przez youcreate dnia Sob 8 Gru 2018, 9:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daria_kol
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lis 2018
Posty: 4

PostWysłany: Wto 4 Gru 2018, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz napisać do mnie, będę Ci w stanie pomóc uśmiech Sam pozycjonuję dużo stron internetowych w mojej firmie. Ale głównie prowadzę blogi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lilkka
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lip 2015
Posty: 3

PostWysłany: Wto 11 Gru 2018, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pozycjonuje swoją stronę w tej firmie https://adconnect.pl/pozycjonowanie . Przede wszystkim bardzo dobry kontakt i raport z wykonywanych działań. Efekt uzyskałam po 3 miesiącach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sanderka98
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 8
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Wto 18 Cze 2019, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to nie wiem na czym to polega :/
_________________
bik alert - Ochrona Przed Wyłudzeniem Pożyczki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Porcja
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lip 2019
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 3 Lip 2019, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam firmę z Katowic, która świetnie się na tym zna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata0101
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 21

PostWysłany: Czw 29 Sie 2019, 10:09    Temat postu: Re: pozycjonowanie stron Odpowiedz z cytatem

youcreate napisał:
Witam, zajmuje się ktoś pozycjonowaniem stron czy lepiej skorzystać z pomocy firmy....

Jak prowadzisz własny interes, to zastanów się nad tym, czy po pierwsze wiesz jak się tym dobrze zająć a po drugie, czy masz na to czas. Zazwyczaj powierzenie pozycjonowania firmie zewnętrznej wychodzi taniej a efekty są pewniejsze ( https://www.codum.pl/ ).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Pią 30 Sie 2019, 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o reklamowanie biznesu to wydaje mi się że Pozycjonowanie Poznań jako miasto będzie miało bardzo rozwinięte. Jest tutaj bardzo dużo firm i agencji reklamowych które z wielką chęcią zajmą sie reklamowaniem twojego biznesu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natasza85
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Wrz 2019
Posty: 30

PostWysłany: Nie 15 Wrz 2019, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest tak wiele firm zajmującym się teraz tym tematem na rynku. Praktycznie każdy nowy biznes musi się jakoś wypromować, nie zawsze "świeży" właściciel ma na to czas. W lubuskim jest super
agencja interaktywna Zielona Góra , sprawdzeni ludzie, znający się na rzeczy. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 295

PostWysłany: Sob 4 Kwi 2020, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że na początek w takim temacie trzeba zdobyć odpowiednią wiedzę, dlatego polecam Wam zerknąć sobie na stronę https://www.blog.gdaq.pl/ aby właśnie tam tą wiedzę zdobywać. Jest to świetny blog, który na pewno wiele Wam wyjaśni i wiele opowie na nurtujące Was pytania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
enkidu
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Mar 2017
Posty: 24

PostWysłany: Pią 15 Maj 2020, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam, warto się uczyć i dużo czytać. Mój ulubiony blog to Blog Zgreda o Pozycjonowaniu uśmiech Autor prowadzi też bardzo dobre szkolenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group