Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

obrączka męska z brylantem czy bez?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 12 Paź 2015, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani_ani tak jednak Apart ponieważ Svarovski okazał się festynową tandetą jak mi Pani w sklepie powiedziała, że będę musiała ściągać obrączkę do mycia rąk to doznałam szoku. Poszliśmy do Apartu tam okazało się, że jest nawet mój rozmiar więc to był szybki zakup uśmiech

Faktycznie obrączki mamy bardzo podobne uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 12 Paź 2015, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się, że się wszystko udało oczko Kiepsko ze Svarovskim... A to jest jakby nie było złoto i również wychodzę z tego założenia, że lepiej trochę dopłacić, ale mieć taką biżuterię na lata uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Duśka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 168

PostWysłany: Nie 8 Lis 2015, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wyobrażam sobie ściągania obrączki za każdym razem gdy myję ręce:) Nasze mamy z apartu i nawet do zmywania jej nie ściągam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 8 Lis 2015, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówimy tutaj o "dodatkowej" obrączce z kamieniami. Swoją również mam z Apartu i jedną i drugą uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ani-Gold
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 47

PostWysłany: Pon 16 Lis 2015, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwestia podejścia,ja np często ściągam obrączkę do wielu prac,ponieważ szkoda mi jej nadwyrężać. Akurat do mycia zostaje,chodzi bardziej o różne prace w ogródku. Co do brylantu to tez kwestia gustu,ja np wolę tradycyjne złoto bez zdobienia kamieniami.
_________________
www.Ani-Gold.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arleta.nickiel
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Lip 2017
Posty: 27

PostWysłany: Wto 11 Lip 2017, 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez przesady, męska obrączka z brylantem? Przecież nawet jak są kolekcje to w męskich go nie ma.
_________________
Jeden z najlepszych Salon ślubny Katowice gdzie wybrałam swoją sukienkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Staviori
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 51

PostWysłany: Sro 16 Sie 2017, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kompletnie do mnie taki pomysł męskiej obrączki z brylantem nie przekonuje, po prostu mi to nie pasuje. Ale jeżeli ktoś taki sobie wymarzył to niech nosi uśmiech
_________________
www.staviori.pl - biżuteria ekskluzywna, zaręczyny ! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emilk12
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lip 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pią 7 Gru 2018, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam że też ten pomysł uważam za nietrafiony. Może jak już ktoś chce jakiś akcent na męskiej obrączce to warto zdecydować się na taki komplet z elementem z białego złota lub jakieś grawer uśmiech Tutaj: https://www.e-azur.pl/slub możecie obejrzeć przeróżne wzory, nawet takie które zaspokoją gusta najbardziej wybrednych przyszłych małżonków. Bogata oferta pozwoli Wam znaleźć coś dla siebie, nowoczesnego, eleganckiego i przede wszystkim oryginalnego uśmiech Wiem z doświadczenia, że w tym salonie bardzo cenią opinie klienta i jego wytyczne przy tworzeniu obrączek, więc pytajcie śmiało o wszystkie szczegóły oczko Jakość wyrobu jest najwyższej klasy, dopracowane do ostatniego szczegółu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LadyAmaltea
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Gru 2018
Posty: 21

PostWysłany: Pią 7 Gru 2018, 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Twoim miejscu odpuściłabym z brylancikiem u swojego przyszłego męża. Obrączki nie muszą być równe. Ja swoje zamawiałam stąd bo szukałam takich właśnie klasycznych. U siebie zastosowałam jedynie dodatkowe tzw. łapki bo często biegam i jeżdźę na rowerze i utrzymują one pierścionek w prawidłowym miejscu.
Swoją droga jak szukacie czegoś innego to sprawdź ostatnią realizację tej samej firmy a konkretnie te obrączki. Sama gdybym miała taki pierścionek zaręczynowy to bym się pokusiła o takie wycięcie bo wygląda meeega fajnie Very Happy [/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group