Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ból pleców
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Sob 22 Wrz 2018, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ból pleców moze mieć różne pochodzenie. Jesli jest bardzo dokuczliwy to warto wybrać się do ortopedy aby dostosował odpowiednie leczenie. Poza tym można stosować w domu np wibroterapię, która doskonale pomaga zwalczyć dolegliwości bólowe. Podrzucam Wam artykuł, w którym znajdziecie opinie o urzadzeniu do wibroterapii https://www.vitberg.com/opinie-lekarzy-i-naukowcow-o-ram-vitberg . Warto rozwazyć taki zakup, gdyż może pomóc w pozbyciu się uporczywego bólu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Beijing12
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Paź 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon 15 Paź 2018, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć! Ja poszukuję właśnie jakichś dobrych kursów dla fizjoterapeutów... Czy znacie może coś sensownego w tym zakresie tematycznym? Zastanawiam się w chwili obecnej, czy na przykład takie kursy dla fizjoterapeutów to dobre wyjście... Co na ten temat myślicie?
_________________
Prawda jest jak zabieg chirurgiczny – boli, ale leczy —Han Suyin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pon 22 Paź 2018, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, też jestem zdania, że takich bólów nie powinno się lekceważyć. Warto pomyśleć o skutecznym rozwiązaniu tego problemu. Ja szczerze mogę polecić terapia manualna kraków , czyli krótko mówiąc - masaż wykonywany przy pomocy rąk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
esmeralda
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Paź 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon 29 Paź 2018, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez mam takie bole kręgosłupa, ze się w pale nie mieści. Dodatkowo najgorzej mam bo jestem w ciąży. Ostatnio jednak koleżanka pomogła mi szukać rehabilitacji, które sa wykonywane w ciąży. Pierwsza mam jutro na szczęście
_________________
Rehabilitacja w położnictwie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Sro 14 Lis 2018, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyśl o jakiejś rehabilitacji, bo niestety musisz zacząć robić z tymi plecami, skoro pracy pewnie nie zmienisz. Może spróbuj specjalnej rehabilitacji z falami uderzeniowymi? Zazwyczaj wystarczą nawet 3 zabiegi, więc nie poświęcisz na to zbyt dużo czasu, a na pewno Ci pomoże. W Warszawie jest np. klinika https://fala-uderzeniowa.com/leczenie-bolu-plecow-warszawa z taką ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janinaaaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Gru 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw 6 Gru 2018, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierając się na masaż musimy pamiętać o tym, żeby ten masażysta był dobry... Tu jest fajnie opisane jak rozpoznać dobrego masażystę.
_________________
Ambicją kobiety jest odstępstwo od wiary, ambicją mężczyzny – wiara.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 213
Skąd: Lubin

PostWysłany: Sob 29 Gru 2018, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak każdy tutaj pisze - rehabilitacja powinna pomóc. Mogę doradzić jak nie rehabilitację to chociażby fizjoterapia Gdańsk. Ból pleców to coś strasznego, tym bardziej kiedy samemu nie wie się jak sobie pomóc, bądź też kiedy wszystkie żele przeciwbólowe nie działają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AmeliaGrys
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Kwi 2019
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob 20 Kwi 2019, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fizjoterapia. Warto sobie też zrobić prześwietlenie kręgosłupa jeśli ten ból trwa długo, albo jest bardzo intensywny. Przy moich bólach pleców okazało się, że mam skoliozę i dość specyficzną budowę kręgosłupa, przez którą wiązadła były tak spięte, że nerw kulszowy paraliżował mi czasem nogę. Myślałam długo, że to rwa kulszowa, ale ostatni fizjoterapeuta u którego byłam, wiodąc mnie przez ból i mękę porozbijał mi wszystkie napięcia i nie pamiętam co to jest ból pleców i chwilowe paraliże i bóle nogi uśmiech Teraz chodzę do niego na pogawędki i rozluźnienie. Poprawiło mi się wszystko - sen, spadł stres, brak dolegliwości bólowych, mam lepszy nastrój i lepszą kondycję.
_________________
fizjoterapeuta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mangorem
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 130

PostWysłany: Wto 4 Cze 2019, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może masaże jakieś, rolfing? Najwyraźniej jest coś takiego http://longevitas.pl i skuteczne jest bardzo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lubowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 108

PostWysłany: Czw 4 Lip 2019, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maść rozgrzewająca jest bardzo dobra na takie bóle, pewnie znacie tę https://www.doz.pl/apteka/p124756-DOZ_PRODUCT_masc_konska_rozgrzewajaca_350_g rozgrzewa, działa przeciwbólowo, można jej także do masażu bolących mięśni używać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group