Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ból pleców
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bezniku
kandydat
kandydat

PostWysłany: Sob 22 Wrz 2018, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ból pleców moze mieć różne pochodzenie. Jesli jest bardzo dokuczliwy to warto wybrać się do ortopedy aby dostosował odpowiednie leczenie. Poza tym można stosować w domu np wibroterapię, która doskonale pomaga zwalczyć dolegliwości bólowe. Podrzucam Wam artykuł, w którym znajdziecie opinie o urzadzeniu do wibroterapii https://www.vitberg.com/opinie-lekarzy-i-naukowcow-o-ram-vitberg . Warto rozwazyć taki zakup, gdyż może pomóc w pozbyciu się uporczywego bólu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Beijing12
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pon 15 Paź 2018, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć! Ja poszukuję właśnie jakichś dobrych kursów dla fizjoterapeutów... Czy znacie może coś sensownego w tym zakresie tematycznym? Zastanawiam się w chwili obecnej, czy na przykład takie kursy dla fizjoterapeutów to dobre wyjście... Co na ten temat myślicie?
klarka12
kandydat
kandydat

PostWysłany: Pon 22 Paź 2018, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, też jestem zdania, że takich bólów nie powinno się lekceważyć. Warto pomyśleć o skutecznym rozwiązaniu tego problemu. Ja szczerze mogę polecić terapia manualna kraków , czyli krótko mówiąc - masaż wykonywany przy pomocy rąk.
Powrót do góry
esmeralda
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pon 29 Paź 2018, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez mam takie bole kręgosłupa, ze się w pale nie mieści. Dodatkowo najgorzej mam bo jestem w ciąży. Ostatnio jednak koleżanka pomogła mi szukać rehabilitacji, które sa wykonywane w ciąży. Pierwsza mam jutro na szczęście
Transformers
kandydat
kandydat

PostWysłany: Sro 14 Lis 2018, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyśl o jakiejś rehabilitacji, bo niestety musisz zacząć robić z tymi plecami, skoro pracy pewnie nie zmienisz. Może spróbuj specjalnej rehabilitacji z falami uderzeniowymi? Zazwyczaj wystarczą nawet 3 zabiegi, więc nie poświęcisz na to zbyt dużo czasu, a na pewno Ci pomoże. W Warszawie jest np. klinika https://fala-uderzeniowa.com/leczenie-bolu-plecow-warszawa z taką ofertą.
Powrót do góry
Janinaaaa
początkujący
początkujący

PostWysłany: Czw 6 Gru 2018, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierając się na masaż musimy pamiętać o tym, żeby ten masażysta był dobry... Tu jest fajnie opisane jak rozpoznać dobrego masażystę.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: