Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wózek dla dziecka
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martakochanska
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pon 3 Gru 2018, 21:37    Temat postu: Wózek dla dziecka Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry. Muszę na dniach znaleźć jakiś dobry wózek. Co do moich wymagań to zależy mi na wygodzie dziecka, a przede wszystkim bezpieczeństwie. koleżanka poleciła mi świetny sklep http://lonexcompany.com/ znacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pią 14 Gru 2018, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym Ci radziła kupić x-landera bo to wózki nie do zdarcia, mi taki służył przez 3 lata do czasu aż dziecko z niego wyrosło a potem odsprzedała go jeszcze za całkiem niezłe pieniądze, wyglądał jak nowy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcinzs
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sro 19 Gru 2018, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to jest temat dla specjalisty. Z całą pewnością będą w stanie pomóc.
_________________
Miłość w przeszłości jest tylko wspomnieniem. Miłość w przyszłości jest tylko oczekiwaniem. Prawdziwa miłość żyje w teraźniejszości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kosmicza2
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Gru 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon 24 Gru 2018, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto doradzić się w tym temacie znajomych. To będzie najlepsze możliwe rozwiązanie.
_________________
O luba sztuko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Wto 15 Sty 2019, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo duży wybór wózków znajdziesz też na stronie https://www.mulan.pl/. Jest to świetnie wyposażony sklep z artykułami dla dzieci. Jestem pewna, że zrobisz u nich większe zakupy ze względu na duży wybór i korzystne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Sro 30 Sty 2019, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

martakochanska to zależy czy szukasz wózka wielofunkcyjnego czy samej spacerówki uśmiech tak czy siak polecam firmę Easy Go. Mam ich spacerówkę minima ( zerknij sobie-mega oryginalny design) i fotelik samochodowy. Rozsądne ceny, świetna jakość i 100% bezpieczeństwa dla malucha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifika
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 41

PostWysłany: Sro 13 Lut 2019, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doti my też posiadamy wózek marki Easygo ale model Optimo , zakupiliśmy go jako wózek wielofunkcyjny . Wózek posiada wygodną gondolę i siedzisko z regulowanym oparciem. Na spacerach jest stabilny, zwrotny i prowadzi się go łatwo i przyjemnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Pią 15 Lut 2019, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja też radzę kupić x-lander jak chcesz mieć fajny i solidny wózek na lata, mi się podoba model x-move https://www.babyboom.pl/testujemy/wozki_i_foteliki_opinie/wozek_x_move_opinia_mam.html ale są też takie fajne modele typowo do miasta, widziałam taki u siostry ciotecznej bo właśnie sobie kupiła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Pią 6 Mar 2020, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamiast tradycyjnego fotelika polecałabym pasy Smart Kid Belt – https://smartkidbelt.com/pl/ . Szczególnie dobrze sprawdzają się podczas podróży bo są małe, lekkie i łatwe w przechowywaniu. Poza tym to także wygodne rozwiązanie dla dziecka. Co równie bezpieczne co foteliki więc o to akurat nie trzeba się obawiać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Sob 7 Mar 2020, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy kompletowaniu wyprawki na pewno trzeba będzie także pomyśleć o wielu innych rzeczach. Ubranka, buciki macie już kupione? Zerknijcie sobie może tu na stronkę https://kokoleti.pl Proponują tu produkty o wielu świetnych producentów obuwia dziecięcego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group