Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

klimatyzacja w przedszkolu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dawid.zachmurny3
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Gru 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon 3 Gru 2018, 1:17    Temat postu: klimatyzacja w przedszkolu Odpowiedz z cytatem

cześć, prowadzę domowe przedszkole i po tegorocznych upałach rodzice sugerowali bym zamontował klimatyzację. znalazłem firmę went24.pl i rozważam nabycie klimatyzatora. co uważacie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Wto 18 Gru 2018, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też zerknąć na oferty firmy Soltherm , która od lat zajmuje się montażem i serwisem właśnie takich klimatyzacji, myślę że znajdziecie coś właśnie tam w rozsądnej cenie dla swojego przedszkola. Fachowa taka klimatyzacja przyda się na pewno, ale nie wiem do końca czy taka zdrowa dla dzieci w okresie letnim, czy nawet zimowym jako nawiew ciepłego powietrza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Pon 1 Kwi 2019, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas klimatyzację zakładała firma https://multi-system-naszewski.business.site/ - Dobry sprzęt, fachowe podejście, dobry kontakt i cena adekwatna do jakości. Ich mogę polecić z czystym sumieniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Wto 2 Kwi 2019, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli dobierzesz odpowiedni model to na pewno się sprawdzi. Ja ze swojej strony polecam odwiedzić ten sklep https://clima.com.pl/ i tam dobrać produkt. Mają duży wybór a ceny są atrakcyjne tak jak i sprzęt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Sro 17 Kwi 2019, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem, czy bym się zdecydowała na klimatyzację, skoro latem dzieciaki powinny biegać raczej na dworze, a nie siedzieć w salach. Plus taka klima to wcale nie jest bezpieczne dla zdrowia, bo przy nieczyszczonym sprzęcie maluchy zapadają na różne choroby układu oddechowego. Raczej bym sprawdziła place zabaw dla przedszkoli, kupiła coś porządnego i w ciepłą pogodę, dzieciaki na dwór wypychała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluns
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Cze 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw 6 Cze 2019, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wydaje mi się, że taka klimatyzacja to dobra opcja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3515

PostWysłany: Pon 23 Sie 2021, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://klimatyzacje-24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LKyper
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Mar 2023
Posty: 5

PostWysłany: Pon 25 Wrz 2023, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

klimatyzacją w ogóle jest bardzo ważna w przedszkolu, dzieci często chorują i łapią przeziębienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3515

PostWysłany: Sro 27 Wrz 2023, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Specjalistami którzy pomogą Wam w sprawie związanej z klimatyzacją domową są https://coldklim.pl/ Możecie im śmiało zaufać. Posiadają w tym temacie bogate doświadczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1259

PostWysłany: Wto 10 Paź 2023, 8:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choć klimakonwektory nie są jeszcze tak popularne jak tradycyjne systemy ogrzewania, warto zwrócić na nie uwagę. Dla zainteresowanych polecam odwiedzenie https://kolniak24.eu/pl/685_dom-i-ogrod/25283_jak-dzialaja-klimakonwektory-czy-mozna-polaczic-je-z-pompa-ciepla.html i przemyślane połączenie klimakonwektora z pompą ciepła może przynieść znaczące oszczędności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group