Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Operacja kręgosłupa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
futurere
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Lis 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sro 28 Lis 2018, 15:27    Temat postu: Operacja kręgosłupa Odpowiedz z cytatem

Serdecznie wszystkich witam!
Mój mąż za tydzień ma operację kręgosłupa,na pewno będzie musiał jakiś czas leżeć w bezruchu i pomyślałam że zakupię mu specjalistyczna poduszkę. Tylko nie wiem czy zakupić ortopedyczną czy piankową?

Mąż już po operacji, wszystko poszło dobrze. W dochodzeniu do zdrowia pomagała mu poduszka stąd: https://megamedic.pl/poduszki-ortopedyczne i dała radę uśmiech


Ostatnio zmieniony przez futurere dnia Pon 7 Sty 2019, 15:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Czokaniaszak
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lut 2017
Posty: 37

PostWysłany: Pią 30 Lis 2018, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej , jak robicie tę operację? Mam nadzieję że nie na nfz bo ja bym się nie zdecydował na pomoc funduszu w tak ważnej sprawie. Czy wiesz że firma Efimea oferuje finansowanie świadczeń zdrowotnych? To swietna opcja na rozłożenie kosztów prywatnego leczenia na raty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 28 Sty 2020, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W okresie okołooperacyjnym bardzo ważne jest też odpowiednie żywienie. Dobrym rozwiązaniem będą nutridrinki Fresubin Energy. Zakupisz je w aptekach DOZ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leila33
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Wrz 2021
Posty: 98

PostWysłany: Czw 21 Wrz 2023, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jakiego powodu ta operacja? U mnie też co jakiś czas pojawiają się bóle kręgosłupa i zastanawiam się jak to się skończy, bardzo bałabym się zabiegów na kręgosłupie. Czytałam o różnych schorzeniach na tej stronie, mam nadzieję, że jak już uda mi się zdiagnozować to okaże się, że to nic poważnego, może wystarczy rehabilitacja czy farmakologia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group