Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Podróż poślubna za granicą
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ziomal.S7
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Wrz 2018
Posty: 7

PostWysłany: Sro 5 Wrz 2018, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Domem podczas nieobecności może się zająć znajomi bądź rodzina uśmiech
_________________
"Ciesz się w życiu drobiazgami, bo któregoś dnia możesz spojrzeć za siebie i zobaczyć, że były to rzeczy wielkie." – Robert Brault
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
festilet
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 137

PostWysłany: Pią 7 Wrz 2018, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecama jadąc w taka podróż zadbaać o odpowiednie ubezpieczenie - http://www.sisr.pl/wakacje-slodkie-wakacje-zadbaj-o-polise-na-wakacyjny-wypadek/ . Jest to bardzo istotne wedłgug mnie, ponieważ różne rzezcy mogą sięwydarzyć, a mając ubezpieczenie jesteśmy bezpieczni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Wto 2 Paź 2018, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozna dzisiaj bardzo wiele wycieczek za granice znalezc. Wiem, ze tutaj https://www.ewakacje.pl/oferta/malediwy-last-minute/ mozna popatrzec na wakacje na Malediwach. Nam by takie odpowiadaly. Wlasnie juz patrzymy bo w ofercie last minute jest to bardzo korzystne. Tylko w takiej opcji mozemy sobie pozwolic na takie wakacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakaniolaglos
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 4 Paź 2018, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przede wszystkim zwróciłabym uwagę jednak na koszty takiej podróży. Uwielbiam wszelkie wyszukiwarki lotów. Dzięki temu można wszystko ładnie zaplanować. uśmiech




Blog
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
CorneliaPal
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Paź 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pon 29 Paź 2018, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje marzenie to Dominikana, ale nie wiem czy zdołam uzbierać tyle pieniążków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Wto 13 Lis 2018, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakaniolaglos napisał:
Ja przede wszystkim zwróciłabym uwagę jednak na koszty takiej podróży. Uwielbiam wszelkie wyszukiwarki lotów. Dzięki temu można wszystko ładnie zaplanować. uśmiech



Owszem, wycieczki takie są drogie, jednak podróż poslubna to podróż szczególna pod wieloma względami. Tak więc moim zdaniem warto jest się wybrac w jakieś fajne miejsce. Tak aby móc wspominać w przyszłości to gdzie spędziliśmy te dni.

A pieniądze na pewno się znajdą

Mozna wziąć pożyczkę http://di.com.pl/na-urlop-z-pozyczka-online-jak-polacy-finansuja-swoje-wakacje-55098

Ewentualnie przeznaczyć na taką wycieczke część pieniędzy ze ślubu


Ostatnio zmieniony przez jagnam dnia Wto 20 Lis 2018, 14:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kazoo
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2018
Posty: 70

PostWysłany: Wto 13 Lis 2018, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z moim Kochanym stwierdziliśmy, że raz w życiu sobie żałować nie będziemy i pojedziemy na wakacje, których nigdy nie zapomnimy. Po długich poszukiwaniach zdecydowaliśmy się na biuro Prestige Luxury Tours - opinie mają świetne, a ceny w porównaniu do konkurencji naprawdę ok.
Bardzo nam się podoba, że wyjazd naprawdę będzie przygotowany tak, jak my chcemy - wybieramy luksusowe hotele, długość, termin, a oni zapewniają wszystko w najwyższym standardzie. Może któraś z Was była z nimi? Jakieś opinie, polecenia? Chyba zdecydujemy się na jedną z tych wycieczek https://prestigeluxurytours.pl/category/kierunki/australia-i-oceania/ Australia zawsze mi się marzyła oczko
_________________
Już niedługo nadejdzie nasz dzień! <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Momo435
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lis 2018
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 13 Lis 2018, 22:05    Temat postu: Wycieczki Marsa Alam Odpowiedz z cytatem

Cześć,

podbijam wątek. Ślub mamy w okresie zimowym, nie zdecydowaliśmy się jeszcze na podróż poślubną, a wiele osób poleca nam Egipt, bo jest ciepło w tym czasie - był ktoś i może polecić jakieś wycieczki do Marsa Alam?

Z góry dziękuję! <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sulas
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 76
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 29 Lis 2018, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto zastanowić się nad tym, aby wykorzystać polskie warunki? taka wycieczka nad morze, nawet w obecnym klimacie to dobry pomysł. Zatrzymajcie się w https://hotelhanza.pl/, a nie pożałujecie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fotsad
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lis 2018
Posty: 18
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pią 30 Lis 2018, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Połączcie przyjemne z pożytecznym. Dopytajcie swojego fotografa o możliwość pleneru zagranicznego. Sesja ślubna z Rzymu, Paryżu , Barcelony itp. to wyjątkowa i oryginalna pamiątka na całe życie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 6 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group