Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezent dla małego dziecka
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
przymiotnik
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 2

PostWysłany: Wto 6 Lis 2018, 11:38    Temat postu: Prezent dla małego dziecka Odpowiedz z cytatem

Hej szukam jakiegoś fajnego prezentu dla małego dziecka.Kończy roczek.Syn koleżanki.Może jakieś poduszki.Jak tu [url] https://www.murrano.pl/prezent-na-chrzciny-cat-210.aspx [/url] Cos w tym stylu.Nie chce kupować nic z elektroniki ani z niepotrzebnych zabawek.Co mi poradzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dudas
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 15

PostWysłany: Czw 15 Lis 2018, 0:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nie lepszym rozwiązaniem będzie posrebrzana pozytywka jak tu http://sklep.tuprezenty.pl/prezenty/prezent-na-roczek/ Ofiarując taki prezent pewnie sprawisz dużo przyjemności teraz rodzicom a kiedyś dziecku. Ciekawym dodatkiem jest grawer na takich upominkach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nowakkarolina125
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 6

PostWysłany: Pią 16 Lis 2018, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla takiego malucha fajne są różnego typu książeczki albo zabawki edukacyjne, w zależności na jakim dokładnie etapie rozwoju jest maluch. Ewentualnie wiem, że rodzice są zadowoleni z prezentów takich jak tekstylia do pokoju, kocyki albo ubranka. Tylko tutaj trzeba wiedzieć jaki styl ma pokoik dziecięcy i jaki rozmiar ubranek nosi dziecko uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fionnka009
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 130

PostWysłany: Pią 16 Lis 2018, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też postawiłabym w pierwszej kolejnosci na zabawki edukacyjne. Książeczki też fajnie się sprawdzają, ja to mam już przetestowane. Obok takich zabawek możecie też wybrać coś z https://haribi.pl Proponują oni bardzo ciekawe zabawki głownie dla chłopców, czyli koparki, samochody, wozy strażackie itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pią 23 Lis 2018, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo duży wybór znajdziesz też w ofercie Nodik - to sklep internetowy. Ja na przykład planuję kupić swojej córce taki pamiętnik na hasło https://nodik.pl/pamietnik-na-haslo-mattel-p-5890.html na mikołajki, bo wiem że o nim marzyła już od dłuższego czasu. No i jest zdecydowanie tańszy, niż w sklepach stacjonarnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ksebasti
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lis 2018
Posty: 3

PostWysłany: Czw 29 Lis 2018, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto w tej kwestii poszperać w Internecie. To będzie najlepsze wyjście w tej sytuacji.
_________________
Przypomniało mi się, co powiedziała w Nowym Jorku: że chce zbudować coś trwałego, i pomyślałem, że może zrobiliśmy pierwszy krok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pitupitu
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 86

PostWysłany: Pią 30 Lis 2018, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do małego dziecka to znaczy? uśmiech Warto nieco bardziej sprecyzować swoje pytanie. Bardzo fajne są Zabawki dla małego artysty – 5 propozycji. Myślę, że wpadną wam w oko równie mocno, jak mnie. Mam już nawet wybraną pewną zabawkę uśmiech Takie, które uczą kreatywności, to najlepsze zabawki na świecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Izabella267
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2014
Posty: 109
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 30 Lis 2018, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry prezent to przytulanki uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wiola.pik
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 10

PostWysłany: Pon 18 Lut 2019, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieci zawsze najbardziej cieszą się z zabawek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kalusia
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 20

PostWysłany: Pią 22 Lut 2019, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się zabawki sprawiają zadowolenie u dzieci, ale myślę że dziecko ucieszyło by się np. z personalizowanej piosenki na urodziny dziecka od Efli. Przecież jak zobaczy siebie w tej pisence, to na pewno będzie pod wrażeniem, że skąd oni wiedzą o jego urodzinach. No i bynajmniej jakaś fajna pamiątka jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group