Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sprawdzenie samochodu przed zakupem
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pią 16 Lis 2018, 21:35    Temat postu: Sprawdzenie samochodu przed zakupem Odpowiedz z cytatem

Jak sprawdzacie samochód przed zakupem? Bierzecie jakiegoś znajomego, który zna się dobrze na samochodach, czy robicie to w inny sposób?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Czw 22 Lis 2018, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety nie mam żadnego znajomego, który dobrze się zna na mechanice, dlatego wzięłam mechanika z warsztatu, pojechał ze mną i wszystko dokładnie sprawdził.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzysiek5
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lis 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto 27 Lis 2018, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze jest mieć ze sobą kogoś, kto się zna na samochodach i pomoże doradzić. Ważne też żeby była to osoba, która orientuje się w rożnych sztuczkach, które stosują nieuczciwi sprzedawcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Markodella
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lis 2018
Posty: 4

PostWysłany: Wto 27 Lis 2018, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim czytam o nim informacje i opinie w internecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Sob 8 Gru 2018, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warsztaty samochodowe oferują usługę sprawdzenia stanu samochodu? Liczą sobie wtedy od godziny, czy jakoś inaczej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sob 29 Gru 2018, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już jest zależne od samego warsztatu, dlatego musisz przeszukać, który z warsztatów w Twojej okolicy będzie miał najkorzystniejsze ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 1 Sty 2019, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niby sprawdziłam moje auto przed zakupem, pojechałam kupić je ze znajomym mechanikiem, a i tak ostatnio mi się zepsuło pod pracą i nie mogłam się ruszyć. Dobrze, że znałam namiar na dobrą pomoc drogową bo pomogli mi panowie z Pat-Car. Tutaj poczytacie o nich więcej: http://pat-car.pl/faq/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika90
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 209

PostWysłany: Nie 10 Lut 2019, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie myśleliście po prostu o zakupie nowego auta? teraz są świetne oferty w salonach, na przykład w Maździe Klimczak w Częstochowie mają świetne auta, no i bez problemu przetestujesz, pojedziesz na jazdę próbną itd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamia23
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 120

PostWysłany: Pon 25 Lut 2019, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie pomagał znajomy mechanik sprawdzić auto, na szczęście okazało się dobre także się nie pomylił z diagnozą Very Happy słyszałam że są jeszcze możliwości żeby sprawdzić płatnie auto na stacji diagnostycznej, zawsze to też jakiś trop. Jak droższy samochód to myślę, że warto tak zrobić. A po zakupie jak szukacie dobrego oc to polecam ten kalkulator ubezpieczenia oc https://kalkulator-ac-oc.pl/ można wyliczyć w prosty sposób stawkę i wybrać najlepszą dla nas ofertę. Tam są różne firmy ubezpieczeniowe uwzględnione.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
graz
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 174

PostWysłany: Czw 4 Lip 2019, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej mieć kogoś ze sobą nawet jeśli nie jest ekspertem, zawsze może coś wybadać, czego sami nie widzimy. Radzę też sprawdzić do kiedy auto jest ubezpieczone i ewentualnie od razu wykupić ubezpieczenie w razie potrzeby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group