Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sarah model 2903
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 14 Paź 2009, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
zdecydowanie tak!! Nie wahaj sie i ja bierz!! Uwierz mi nie ma nic wiejskiego w tym fasonie dekoltu.


Hmm...mam wrazenie ze jakos negatywniesie nastawiasz do moich postow Sadie Rolling Eyes Napisalam wyraznie, ze ja w takim dekolcie wyglądam tak a nie inaczej, a nie, ze sam fason jest wiejski...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Sro 14 Paź 2009, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii jak na mój gust to właśnie tylko wrażenie Very Happy

A poza tym nie wszystkie musimy tu sobie słodzic i przytakiwać, każdy grzecznie wyraża swoje zdanie. Czytałyście kiedyś forum na gazecie, tam to dopiero się dzieje.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 14 Paź 2009, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agnusss napisał:

A poza tym nie wszystkie musimy tu sobie słodzic i przytakiwać, każdy grzecznie wyraża swoje zdanie. Czytałyście kiedyś forum na gazecie, tam to dopiero się dzieje.

Alez mnie zupelnie nie o to chodzi:) Nikt mi nie musi tu słodzić, bo ja ogolnie nie słodzę i cukru białego nie spożywam język Ja tylko prostuje, bo nie powiedzialam ze dekolt jest wiejski Cool z resztą, nie o tym byla dyskusja, a suknia ponoc zarezerwowana..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kornelia
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 115
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Czw 15 Paź 2009, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj dziewczyny widze moj temacik wniosl duzo kontrowersji hehe:D nie klocic sie:)kazdy ma wyrazic swoje zdanie,to ze mi sie podoba ta sukienka,nie musi podobac sie komus innemu:)

A co do sukienki to w poniedzialek jade wplacic zaliczke uśmiech radosny

Pozdrawiam
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Czw 15 Paź 2009, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm...mam wrazenie ze jakos negatywniesie nastawiasz do moich postow Sadie Rolling Eyes Napisalam wyraznie, ze ja w takim dekolcie wyglądam tak a nie inaczej, a nie, ze sam fason jest wiejski...[/quote]



Rolling Eyes Jak Agnuss napisala to tylko twoje wrazenie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Sob 17 Paź 2009, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suknia bardzo piękna a jak masz okazję ją kupić za fajną cenę to nie ma się zastanawiać zresztą jak mówisz ze slicznie w niej wyglądasz uśmiech
Gratulacje wyboru!wykrzyknik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kornelia
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 115
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon 19 Paź 2009, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzis wplacilam juz zaliczke:)Klamka zapadla,sukienka juz jest na ten najwazniejszy dzien w zyciu uśmiech Wam tez zycze szczescia w szukaniu tej wyjatkowej Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group