Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zapalniczka plazmowa/prezent

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ulanor
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Mar 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pon 20 Sie 2018, 14:27    Temat postu: Zapalniczka plazmowa/prezent Odpowiedz z cytatem

Mój brat niebawem będzie miał imieniny. Ciężko wybrać mi prezent dla niego i w końcu trafiłam na zapalniczkę plazmową z https://www.murrano.pl/zapalniczka-plazmowa-cat-266.aspx , która może mu się czasem przydać. Czy myślicie, że spodoba mu się ten prezent? Zaznaczę, że lubi sobie czasem popalać papierosy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Wto 20 Lis 2018, 15:29    Temat postu: Palenie... Odpowiedz z cytatem

Świetna ta zapalniczka, szkoda, że wcześniej na nią nie trafiłam. Teraz, kiedy mój mąż rzuca palenie z Tabexem i jakimś tam plastrem, mu jej nie kupię, bo będzie niestety go kusiła. Raczej postawię na coś innego. Może , kiedy miną objawy odstawienia nikotyny takie jak nerwobóle, czy nerwowość i trzęsienie rąk, spróbuję go gdzieś zabrać. W ramach nagrody.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nowakowski912
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 82

PostWysłany: Sro 10 Cze 2020, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, taka zapalniczka to super sprawa.
fotograf ślubny Katowice
fotograf ślubny Kraków
fotograf ślubny Kielce
fotograf ślubny Warszawa
fotograf ślubny Przemyśl
_________________
fotograf ślubny Kraków
Rób tak żeby pracą bylo Twoje hobby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoaniaS
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Sie 2019
Posty: 25

PostWysłany: Nie 14 Cze 2020, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nowakowski912 napisał:
Tak, taka zapalniczka to super sprawa.

A jeszcze dobry prezent może być takim https://giftmall.pl/on/prezenty-dla-meza , kupiłam swemu i cieszyl się z mego prezentu, czasami lepiej coś takie jak te karty dać, nie zawsze wiesz kto o czym marzy, a sądząc taki prezent masz szansę na to że czyjeś marzenie się spełniło)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazoo
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2018
Posty: 70

PostWysłany: Czw 26 Lis 2020, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym poszedł w drugim kierunku - papieros elektroniczny, jeśli pali zwykłe papierosy. Może by się przekonał do elektryków, a to ma same zalety oczko Nie śmierdzi, nie jest tak trujące, nie niszczy zębów i jest tańsze. Zerknij tutaj https://cloudshop.pl/41-atomizery - to sprawdzony sklep uśmiech
_________________
Już niedługo nadejdzie nasz dzień! <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 237

PostWysłany: Wto 20 Gru 2022, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zamiast zapalniczki kupić mu e-papierosa? To też fajny pomysł na prezent. Szczególnie, że w sklepie https://e-liq.pl/ maja do wyboru naprawdę ciekawe mody i pody. Moim zdaniem Aegis Legend 2 CLASSIC mógłby się świetnie sprawdzić. oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group