Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Hemoroidy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pią 8 Cze 2018, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że wręcz konieczna będzie tutaj wizyta u specjalisty. Takich chorób absolutnie nie powinno się lekceważyć. Bardzo możliwe, że doskwiera Ci zapalenie odbytnicy. Częstym objawem jest specyficzny wyciek z odbytu, przy którym towarzyszą także nieprzyjemne bóle odbytu. Ze swojej strony mogę również polecić Ci ten artykuł http://odbytnica.pl/zapalenie-odbytnicy-przyczyny-i-leczenie-choroby/ - znajdziesz tam mnóstwo rzetelnej oraz przydatnej wiedzy w zakresie zapalenia odbytnicy, przyczyn, a także możliwego leczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Sro 11 Lip 2018, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykra sprawa mieć te hemoroidy, ale jak się odpowiednio o siebie zadba, dietę i ogóle zdrowie to nie powinna nas taka przypadłość dopaść. Przeważnie biorą się one z zaparć, które są przez nas lekceważone a póżniej pojawiają się właśnie o to takie dolegliwości. Nie ma co z nimi się męczyć, a przede wszystkim to nie można dopuścić do ich pojawienia się. Jak wystąpią u nas jakieś zaparcia, wzdęcia czy inne problemy to należy przyjmować Intestę. Ona skutecznie usprawni pracę naszego układu trawiennego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
graz
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 174

PostWysłany: Pon 16 Lip 2018, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z zaparciami pomoże sobie olejek konopny. Ten jest dobry, ma atesty i cenę przyjazną https://cbddirect.pl/pl/c/Olejki-Cbd/18
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
graz
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 174

PostWysłany: Nie 23 Wrz 2018, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten olejek cbd Hemp Pros uśmierza także ból i wzmacnia organizm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Pon 24 Wrz 2018, 10:02    Temat postu: Problemy jelitowe Odpowiedz z cytatem

Hemoroidy to najmniejszy problem, jeśli chodzi o mnie. Mam bardzo bolesne skurcze jelit i nie wiem, skąd bierze się problem, ani jak to leczyć. Lekarz podejrzewa u mnie masę różnych alergii, ale na testy niestety zostanę wysłana w przyszłym miesiącu, teraz mam przeczekać, a to przecież nie jest wcale takie łatwe! Niedawno rozmawiałam z przyjaciółką i ona poleciła mi buscopan forte dostępny w tej aptece https://www.apteka-melissa.pl/produkt/buscopan-forte-20-mg-10-tabl,2528.html , podobno pomaga na takie dolegliwości, jak i na bolesne miesiączkowania. Czy któraś z Was stosowała ten lek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Sro 10 Paź 2018, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do walki z hemoroidami na pewno warto będzie zainteresować sie ofertą jaką prowadzi https://hemorend.pl/ hemoroidy leczenie oraz zapobieganie, to jedna z głównych funkcji tego środka, jest wyprodukowany na bazie ziół więc w 100% jest bezpieczny dla naszego organizmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
David23
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lis 2018
Posty: 8
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią 16 Lis 2018, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o hemoroidy to polecam ten preparat https://www.wapteka.pl/aboca-neofitoroid-masc-doodbytnicza-40-ml-22521,p. Jest to bardzo skuteczna maść. Sam miałem kiedyś tego typu problemy, które stawały się coraz bardziej uciążliwe. Dopiero po zastosowaniu tego środka problem ustąpił, a co najważniejsze stało się to bardzo szybko!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adunia44
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 182

PostWysłany: Nie 12 Sty 2020, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hemoroidy niestety są bardzo nieprzyjemne, mnie ciągle swędziało a siedzenei było bardzo nieprzyjemne, z rzeczy bez recepty to świetny jest posterisan, to lek a nie suplement i działa bardzo szybko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleńka
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 158

PostWysłany: Pon 20 Sty 2020, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczegolnei w starszym wieku hemoroidy bywaja bardzo dokuczliwe. Tutaj niestety wazna jest aktywnosc fizyczna, higiena i dobra dieta ktorych brakuje. Trzeba o siebie dbac. Wraz z wiekiem przestajemy byc samodzielni - jednak dzieki takim miejscom jak dom seniora pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu seniorzy dostaja drugie życie . Moja babcia tutaj aktualnie przebywa - jezdzi na wozku ze wzgledu na problemy z kregoslupem i nogami - jednak budynek jest dla niej odpowiednio dostosowany.Jest tutaj na opiece calodobowej , a na co dzien organizuja seniorom ciekawe zajecia czy spotkania z roznymi osobami no i maja stala opieke rehabilitacyjna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmetyczna87
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lut 2020
Posty: 6

PostWysłany: Wto 18 Lut 2020, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

preparaty na hemoroidy, dostępne praktycznie w każdej aptece stacjonarnej czy to internetowej powinny pomóc, jeśli nie - warto odwiedzić lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group