Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasze hobby
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stonkapl
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pią 2 Lis 2018, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei lubię czasem zaszyć się sama w domu, a czasem w gronie rodziny, i obejrzeć dobry film. Ostatnio oglądałam Wszystko albo nic. Dobra polska komedia w sam raz na spokojny wieczór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
walentynka
kandydat
kandydat

PostWysłany: Czw 8 Lis 2018, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gra w dart jest świetnym hobby - znacie? My bardzo często zapraszamy do nas znajomych i organizujemy turnieje właśnie w tą grę. Wszystkim bardzo podoba się taka rozrywka. Można też grać na przykład w pubach uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
kandydat
kandydat

PostWysłany: Czw 8 Lis 2018, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chodzi o hobby to ja bardzo lubie czytać, nie tylko ksiażki, choć od nich nie stronie. Bardzo lubie blogi, jednym z faworytów na wieczory jest https://nianio.com.pl/ Znalazłam tutaj bardzo duzo cennych dla mnie rad i informacji które warto przemyśleć. Wdrażam w zycie wiele porad odnośnie spędzania czasu z dziećmi.
Powrót do góry
pikaczu11
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pią 9 Lis 2018, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kocham kolekcjonowac perfumy, lubię po prostu sobie raz na dwa miesiące kupić jakiś ładny zapach, sprawia mi to frajdę uśmiech
Powrót do góry
festilet
kandydat
kandydat

PostWysłany: Sob 10 Lis 2018, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moje ręce ostatnio wpadła strona https://ligatyperow.xyz - można na niej fajnie spędzić czas. Można m.in. obstawiać mecze i wygrywać nagrody oraz oglądać kluczowe momenty różncych rozgrywek. To jedna z lepszych stron w internecie jakie znam oczko
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 28, 29, 30
Strona 30 z 30

Skocz do: