Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezent dla nowożeńców
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alutka1
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Kwi 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw 7 Cze 2018, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli mają jakąś wspólną pasję to można pomyśleć o prezencie z tym związanym. Wiadomo, z pieniędzy każdy się ucieszy, ale upominek jest też takim miłym gestem, że ktoś się pofatygował i coś kupił a nie tylko kopertę w papierniczym sklepie oczko
______________________________________________________________
donica wisząca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Wto 19 Cze 2018, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Tobą. Natomiast jeżeli chodzi o sam prezent, podarunek dla Pary Młodej to zajrzyj na stronę super prezenty . Myślę, że Tobie również uda się wybrać odpowiedni prezent. Ja zastanawiam się nad romantycznym weekendem w Bieszczadach. Mam nadzieję, że Parze Młodej taki prezent przypadnie do gustu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Czw 8 Lis 2018, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama zastanawiałam się co kupić na prezent, czy też włożyć pieniądze w kopertę i dać. Teraz każdy tak robi. Ale mama ostatnio mi nawet doradzała żebym zamiast pieniędzy kupiła młodym zestaw porcelany, a na pewno im sie przyda w domu. No w sumie racja i widziałam ładne zestawy tutaj ręcznie zdobione https://urodastolu.pl/ . Myslicie że wypada dawać taki prezent ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fotsad
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lis 2018
Posty: 18
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Czw 8 Lis 2018, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama zadała pytanie, sama sobie odpowiedziała, przy okazji wrzucając link... Very Happy Siła forum. A dla młodych najlepsze pieniądze (chyba, że są obrzydliwie bogaci.. z takimi doświadczenia nie mam więc nie wiem Wink ) - niech sami wybiorą co chcą za nie kupić.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
slawek321
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Sty 2019
Posty: 5
Skąd: Sopot

PostWysłany: Wto 29 Sty 2019, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie bardzo będę w stanie tutaj pomóc. Nie jest to moja dziedzina wiedzy.
_________________
W sercu każdego mężczyzny jest silne pragnienie stoczenia bitwy, przeżycia przygody i uratowania pięknej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiaznotesem
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro 30 Sty 2019, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spotkałam się z super pomysłem, aby młodzi zrobili listę rzeczy jakie chcieliby dostać, a goście wybierają z listy co tam oni zakupią Very Happy
Osobiście to uważam, że świetnym pomysłem są nie tylko zestawy porcelany ale także dobrej jakości sztućce.
_________________
Blog
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muza90
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Maj 2019
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 31 Maj 2019, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli to ślub Twojej siostry to powinieneś pomyśleć o czymś wyjątkowym. Może jakaś atrakcja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miechmich
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Cze 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto 11 Cze 2019, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, czy dobrym prezentem na wesele znajomych będzie blender marki Bosch z oferty https://maxelektro.pl/bosch/ . Wydaje mi się to bardzo trafiony i jednocześnie porządny i praktyczny prezent, na pewno go wykorzystają. Mam tylko nadzieję, że nikt nie skopiuje mojego pomysłu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Pon 4 Lis 2019, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może jakiś sprzęt AGD/RTV? w każdym domu się przydają, a wiele osób kupuje właśnie takie rzeczy na prezenty, więc to chyba przyjęty zwyczaj uśmiech w zależności od tego jak urządzony jest ich dom/mieszkanie to może to być robot kuchenny (jeśli lubią gotować), profesjonalny odkurzacz piorący (jeśli mają wykładziny/dywany), czy też DVD (jeśli lubią oglądać filmy) uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otis14
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lis 2019
Posty: 1
Skąd: Ostrów Wielkopolski

PostWysłany: Sro 6 Lis 2019, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy zestaw do whisky jest odpowiednim prezentem z okazji ślubu? Ślub ma się odbyć za miesiąc i to tego czasu potrzebuję prezentu, a nic nie mogę wymyśleć.
_________________
zestaw do whisky
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group