Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pielęgnacja twarzy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 56, 57, 58  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Nie 28 Paź 2018, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można też zastanowić się nad zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. W dobrych klinikach, takich jak na przykład Neo Beauty w Łodzi, wykonują najróżniejsze tego typu zabiegi. Polecam wejść na ich stronę http://neobeauty.pl/ i bliżej przyjrzeć się temu, co mają do zaoferowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnaSky99
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Paź 2018
Posty: 4
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Wto 30 Paź 2018, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed swoim ślubem byłam u kosmetyczki, żeby poprawiła mi brwi i poleciła odpowiednie pilingi do twarzy, które oczyściły moją skórę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antoninak
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Kwi 2015
Posty: 14

PostWysłany: Czw 8 Lis 2018, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam wykonanie liftingu. Zdecydowanie poprawi stan waszej twarzy. Wejdzcie tu dziewczyny Very Happy: laser frakcyjny lifting twarzy - http://labocaclinic.pl/laser-co2/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bassi99
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lip 2016
Posty: 4

PostWysłany: Sro 14 Lis 2018, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wasza kobieta miała kiedyś problemy z bliznami lub innymi niedoskonałościami i mówiła coś o medycynie estetycznej to można jej zrobić prezent i voucher na jakiś zabieg. Warto wcześniej poczytać o takich rzeczach na blogu https://wszystkoobliznach.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sulas
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 76
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 30 Lis 2018, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się. Mozna nałożyć na twarz setki kremów i nie uzyskac dobrego efektu nawilżenia czy odżywienia. A już po kilku sesjach w gabinecie medycyny estetycznej wszystko się poprawia uśmiech Polecam sprawdzić tę klinikę medycyny estetycznej w Warszawie - naprawdę są profesjonalistami. Chodże na peelingi czasami uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paulina G
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lis 2018
Posty: 10

PostWysłany: Pią 30 Lis 2018, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi przed ślubem siostra kupiła olejek bio oil, smarowałam nim twarz, ale i też całe ciało. moja skóra bardzo się odżywiła, ujędrniła. olejek jest o ładnym zapachu, delikatny= nie podrażnia skóry. gorąco polecam, inaczej nawet kosmetyki na twarzy wyglądają i nie wysusza się cera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Sro 5 Gru 2018, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dbanie o skore na co dzien jest bardzo wazne, by byla ona nawilzona i ladnie wygladala. Mam krem nawilzajacy witaminowy HB i jestem z niego zadowolona. Sprawdza mi sie, bo nie jest za tlusty do mojej cery. Macie takie kosmetyki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 5 Gru 2018, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem pielęgnacja twarzy jest bardzo ważna bo twarz jest przecież naszą wizytówką. Dlatego na kosmetykach nie powinnyśmy oszczędzać. Ja od jakiegoś czasu używam tylko kosmetyków naturalnych i znacznie poprawiła mi się kondycja skóry. Polecam zainteresować się produktami marki Marual: https://www.marual.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kotania
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Gru 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw 6 Gru 2018, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja skorzystałam tylko na oczyszczania twarzy i kosmetyczka nałożyła mi maskę rozświetlającą. A do tego henna i regulacja brwi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frenka
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Gru 2018
Posty: 10

PostWysłany: Pon 17 Gru 2018, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do kosmetyczki chodziłam zawsze tak ze 2 razy do roku, bo moja skóra zawsze była w dobrej kondycji, dopiero jak zaczęły pojawiać się pierwsze zmarszczki to zaczęłam zastanawiać się nad medycyną estetyczną. Wybrałam zabieg https://www.dermo-estetic.pl/pagesView,71,mikroiglowa-rf-secret,PL, który usunął zmarszczki wokół oczu i ujędrnił skórę Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 56, 57, 58  Następny
Strona 32 z 58

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group