Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wyjazd
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vera90
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2018
Posty: 14

PostWysłany: Nie 26 Sie 2018, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My rodzinnie w tym roku jedziemy do Maroka. Wyjazd wrześniowy z Wytwórnią Wypraw. To będzie taka trochę ambitna objazdówka po tym kraju. Nie leżenie na plaży oczko Raczej chcemy więcej zobaczyć, poznać niż tylko plażować. Chociaż w planie jest Legzira i Sidi Ifni więc plaże będą w zasięgu ręki oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wisnior343
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sie 2018
Posty: 5
Skąd: Kornatowo

PostWysłany: Sro 29 Sie 2018, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może Chorwacja? Dla mnie wyjazdy do Chorwacji niemal zawsze są magiczne i piękne uśmiech Zerknijcie na przykład na te wyjazdy studenckie do Chorwacji https://student.travel.pl/wyjazd-chorwacja-makarska-lato-2018 Sądzę, że jak najbardziej są one warte uwagi Very Happy
_________________
Przez cały czas czułem się jak złodziej, zakradający się do ogrodu po jabłka, które mógłbym przecież zerwać legalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sro 19 Wrz 2018, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, Chorwacja to i do mnie przemawia, byłam w sierpniu z biurem AGA Travel z Bielska Białej i jestem absolutnie zachwycona tym wyjazdem a wcale nie wydałam dużo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Pon 1 Paź 2018, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo fajny pomysł z tą Chorwacją ale my w tym roku spędzamy urlop w Polsce, muszę jeszcze zobaczyć apart hotele we Wrocławiu, kiedy byliśmy w Poznaniu niedawno też rezerwowałam apartamenty, są wyjątkowo komfortowe, takich właśnie noclegów szukam też we Wrocławiu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hannik
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Cze 2018
Posty: 8

PostWysłany: Pią 12 Paź 2018, 7:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już mam plany na przyszły rok, a mianowicie jedziemy ze znajomymi do miejscowości Łazy, wynajęliśmy domki bardzo blisko plaży - http://www.solaris.turystyka.pl/osrodek-wczasowy-nad-morzem/domki i cała ekipa jest zadowolona, bo wszyscy to typ 'plażowicza' Smile Już się nie mogę doczekać, czas sobie przypomnieć studenckie wyjazdy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozalka85
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lis 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pon 5 Lis 2018, 0:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O właśnie, ja też już myślę o przyszłym roku. Chyba zdecydujemy się na Hiszpanię, zawsze chciałam pojechać do Barcelony uśmiech A póki co, staram się nie siedzieć w domu i przynajmniej w weekendy gdzieś wyskoczyć. Jak ostatnio do Wrocławia. Świetne miasto, bardzo udany wyjazd zwłaszcza, że trafiliśmy bardzo fajny nocleg. W Modern Hostelu. Niedrogo, standard ponad przeciętny i wszędzie z hostelu blisko bo działa w samym centrum, kilka kroków od Rynku. Jak by się ktoś na taki wypad jak mój decydował, to polecam. Namiary na http://www.modernhostel.pl/ uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ekla90
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Lis 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro 7 Lis 2018, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja w tym roku zas wyjeżdzam do holandii do znajomych na urodziny i na święta. Wyprowadzili się tam za pracą, to teraz obowiązkowo trzeba ich odwiedzać
_________________
przewozy do holandii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pikaczu11
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lis 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pią 9 Lis 2018, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my to tez często wyjeżdżamy do Belgi, nie dość, ze mamy tam rodzinę, to jeszcze pozwiedzamy trochę, kocham antwerpię, a teraz są niedrogie busy do belgii wiec śmiało można poszaleć uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Sob 15 Gru 2018, 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjazdy są różnorodne u nas lubimy góry, a więc górskie wyprawy najlepiej się sprawdzają. Wiele ofert ciekawych znaleźliśmy ostatnio tutaj mają tam wiele ciekawych propozycji godnych uwagi .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 177

PostWysłany: Pon 17 Gru 2018, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z ubezpieczeniem? Ogarniacie sami czy z biur podróży? Pytam, bo coraz więcej powstaje takich stron jak https://www.fuko.pl/ubezpieczenia/zagranica/chiny/bezpieczenstwo-drogowe.html ktoś z Was korzystał? Wszystko wygląda bardzo profesjonalnie. Jakie macie nastawienie do takich inicjatyw?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
Strona 2 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group