Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Mam długi Co robić?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Sro 3 Paź 2018, 8:24    Temat postu: Mam długi Co robić? Odpowiedz z cytatem

Mam spory problem z długami.Co robić? Zastanawiałam sie nad konsolidacją albo nad wzięciem pozyczki prywatnej? Jak rozwiazać ten problem?pytajnikpytajnik?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Sro 3 Paź 2018, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konsolidacja również wcale nie jest takim dobrym rozwiazaniem. Wiele osób decyduje sie na konsolidację bo ma problemy ze spłatą kredytu. Jednak ostatecznie okazuje sie,że mają do spłaty o wiele wiecej kasy niż pożyczyli. Jest to splacanie kredytu kredytem. O wiele lepiej opłaca się częśto kredyt restrukturyzować. Banki często idą na rękę i się na to godzą bo chcą aby dana osoba spłacała pożyczke.

Zerknij sobie na stronę:
http://alexjones.pl/aj/aj-inne/item/125863-spirala-zadluzenia-jak-wyjsc-z-dlugow-finansowych

Jest tutaj kilka porad na temat tego w jaki sposób można uwolnić sie ze spirali zadlużenia. Najważniejsze to ograniczenie zbędnych wydatków oraz zwiększenie swoich zarobków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam987
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 139

PostWysłany: Czw 11 Paź 2018, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biorąc kredyt konsolidacyjny masz więcej czasu na spłatę i niższe raty. A w banku Raiffeisen można dostać taki kredyt i jego połowę przeznaczyć na dowolny cel. Spłacisz długi i jeszcze ci trochę zostanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
małrycy99
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto 6 Lis 2018, 17:25    Temat postu: Re: Mam długi Co robić? Odpowiedz z cytatem

jagnam napisał:
Mam spory problem z długami.Co robić? Zastanawiałam sie nad konsolidacją albo nad wzięciem pozyczki prywatnej? Jak rozwiazać ten problem?pytajnikpytajnik?


Nie pakuj się w dodatkowe kredyty bo to jest studnia bez dna,próbuj się dogadać.
_________________
http://www.stropy-szczecin.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fotsad
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lis 2018
Posty: 18
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Sro 7 Lis 2018, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat wyjątkowo ślubny...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Nie 11 Lis 2018, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fotsad napisał:
Temat wyjątkowo ślubny...


I młodzi mają problemy ze spłatą swoich zobowiązań. Nie są wolni od zła tego świata. Lepiej chyba, żeby wiedzieli, co zrobic w sytuacji, kiedy nie widzą z niej wyjścia. Uważam, że wtedy można na przykład skorzystać z konsolidacji chwilówek To jedno z rozwiązań, ale na pewno skuteczne. Wyjść jak najszybciej z kłopotów i zacząć od nowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bassi99
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lip 2016
Posty: 4

PostWysłany: Wto 13 Lis 2018, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytaj koniecznie tego bloga i ciekawe porady co robić w przypadku narastających długów
http://graczgieldowy.pl/jak-wyjsc-z-dlugow-kredyt-konsolidacyjny-upadlosc-konsumencka-oraz-inne-metody/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Emkaolka0
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 73

PostWysłany: Wto 12 Mar 2019, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś trzeba poradzić sobie z taką sytuacją, na pewno nie bedzie to nic łatwego. Z tego co się orientuje to jedną z opcji, może i nawet najlepszą jest kredyt konsolidacyjny. Zajrzyjcie sobie na stronkę https://24jgora.pl/artykul/internetowy-doradca-finansowy/606044 jeżeli myslicie nad takim kredytem. Otrzymacie tam porady jak skorzystać z porad doradcy finansowego w internecie co do takich kredytów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RafalM
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 30

PostWysłany: Wto 9 Kwi 2019, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konsolidacja to bardzo dobry pomysł, nie pakuj się w kolejne kłopoty biorąc kolejną pożyczkę. Zadzwoń sobie do specjalisty w tych sprawach niech Ci coś ciekawego doradzi. Ja korzystałem z pomocy przy kredycie ze strony https://www.habza.com.pl - mają bardzo dobrą opinię i profesjonalną obsługę jeśli o to chodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mefiu34
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 75

PostWysłany: Wto 30 Cze 2020, 8:49    Temat postu: Sprint Money Odpowiedz z cytatem

Może warto byłoby skorzystać z pomocy fachowców, którzy mogliby dobrać najlepszą pożyczkę do waszych możliwości. Ja podjąłem współpracę ze sprintmoney.pl i jestem bardzo zadowolony z tego jaką dla mnie dobrali ofertę. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group