Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

usługi kurierskie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wilczysko
początkujący
początkujący

PostWysłany: Sob 14 Lip 2018, 8:08    Temat postu: usługi kurierskie Odpowiedz z cytatem

Jakie sa wasze doświadczenia z kurierami? Macie zawsze dostarczane przesyłki na czas? Iczy zdarzyło wam sie, że przesyłka została uszkodzona w transporcie- co wtedy robic? Jestem ciekawa Waszych opini
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nospala
początkujący
początkujący

PostWysłany: Sob 28 Lip 2018, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paczkę najlepiej za każdym razem ubezpieczać jeżeli zamawiasz coś cennego. Ja wysyłam paczki kurierskie niestandardowe, czyli duże zwykle rzeczy mam sklep z częściami samochodowymi. Zwykle sam namawiam do ubezpieczenia paczki, bądź w koszty kuriera to doliczam. Zamawiam kuriera online przez pośrednika dlatego wysyłam zwyczajnie tanio.
Powrót do góry
piotr1605
początkujący
początkujący

PostWysłany: Pią 31 Sie 2018, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje doświadczenie związane z usługami kurierskimi są bardzo dobre, jeżeli chodzi o odbieranie przesyłek oraz nadawanie. Kurier to gwarancja szybkiej dostawy.
klarka12
kandydat
kandydat

PostWysłany: Wto 6 Lis 2018, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą, zazwyczaj przesyłki kurierskie nadajecie przez konkretnego kuriera, czy nie ma to dla was większego znaczenia? Ja właśnie szukam kuriera, który miałby przystępny cenowo cennik. Możecie mi kogoś polecić?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: