Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Skrzepy podczas okresu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Wto 6 Lis 2018, 11:31    Temat postu: Skrzepy podczas okresu Odpowiedz z cytatem

Czy Wy równiez mieliście takie duże skrzepy podczas niektórych okresów? Znajoma mowi mi ze czasami jest to normalne ale sama już nie wiem....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Wto 6 Lis 2018, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda kobieta inaczej przechodzi okres oraz niektóre tak mają Nie znaczy jednak,ze powinno się to totalnie ignorować bo w wielu przypadkach skrzepy mogą być oznaka jakiejs poważniejszej dolegliwości takiej jak
mięsniaki
polipy
czy też endometrioza macicy....

Na tej stronie jest to opisane https://zdrowie.tvn.pl/a/o-czym-swiadcza-skrzepy-krwi-podczas-okresu

Jeśli widzisz, że coś jest nie tak oraz czujesz, ze powinnas porozmawiać z lekarzem to to zrób. Jeśli lekarz powie,ze wszystko jest ok to przynajmniej bedziesz pewna, ze nic Ci poważnego nie dolega.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Czw 20 Sty 2022, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też mam ten problem i szukam pomocy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Czw 20 Sty 2022, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takiej sytuacji moja ginekolog wysłała mnie na dalszą diagnostykę do szpitala medicover bo podejrzewała u mnie endometriozę, po badaniach takich jak sonovaginografia podejrzenia niestety się potwierdziły ale za to teraz mam specjalistyczną pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tiara.murazik
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Sty 2022
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie 23 Sty 2022, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej udać się na wizytę do ginekologa i sprawdzić czy wszystko jest w porządku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leila33
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Wrz 2021
Posty: 98

PostWysłany: Sob 29 Sty 2022, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to nie jest normalne. Lepiej wybrać się do ginekologa i wykonać badania. Ja nie miałam problemów ze skrzepami ale za to miałam bardzo nieregularne miesiączki. Ginekolog przepisał mi tabletki antykoncepcyjne Drovelis na to i muszę przyznać, że bardzo szybko pomogły. Drugi cykl od kiedy zaczęłam brać już miesiączka przyszła przy 1 tabletce placebo i tak już zostało do tej pory. Miesiączki są też o wiele wiele mniej obfite.

Ostatnio zmieniony przez leila33 dnia Pią 4 Lut 2022, 17:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babcia_Jadzia
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 159

PostWysłany: Nie 30 Sty 2022, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu pojawiły się u mnie takie skrzepy i także trochę się martwię.. Planuję umówić się w tygodniu na wizytę kontrolną do pani doktor Barbary Blicharczyk w Kołobrzegu. Liczę na to, że wyjaśni się o co chodzi, może trzeba będzie jakieś badania zrobić, kto wie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group