Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

foteliki samochodowe/wózki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 129, 130, 131, 132  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mawi
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 114

PostWysłany: Pon 1 Paź 2018, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mukonia napisał:
Bratanek wyrósł z fotelika, w którym jeździł i siostra borykała się z tym trudnym tematem jaki fotelik wybrać. Dzięki poszukiwaniom w sieci i w sklepach trafiła na fajne rozwiązanie, które jest alternatywą podkładki, a jest nim Smart Kid Belt. Jest to pas z dwoma klamrami, którymi dopasowujemy pasy bezpieczeństwa do wymiarów dziecka. Miałam okazję z niego korzystać odbierając bratanka z przedszkola. Bardzo się zdziwiłam, że siostra zostawia go w przedszkolu w szatni. Teraz już wiem, że urządzenie to jest małych rozmiarów i łatwo je przenosić i chować w worku przedszkolaka. Posiada ono atesty i homologację, a zaprojektowane zostało przez twórców fotelika, którzy wzięli pod uwagę by mały pasażer auta był w pełni bezpieczny.


Zgadza sie. To fajny produkt, choc konkurencja go "nie lubi" Boi się chyba lepszego. Ale producent nie zostawia tego tak bez walki, co widac na tym filmiku na YT https://www.youtube.com/watch?v=Q8g4eoruO-c Moim zdaniem dobrze wyszli z takiego ataku. Nie poddają się tak łatwo i to też dobrze świadczy o firmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mia30
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Paź 2018
Posty: 2

PostWysłany: Czw 25 Paź 2018, 11:36    Temat postu: wózek i fotelik dla dzieci Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny polecam Wam zajrzeć do hurtowni wózków dziecięcych poznań. Mają super ceny i wysoką jakość produktów. U nas jeżeli chodzi o wózek wybór padł na Atomic i sprawdza się znakomicie, fotelik wzięliśmy dwa modele u męża Roll-fix i ja osobiście wole Rotario, w moim aucie bobas z niego korzysta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
illyrio
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Cze 2014
Posty: 21
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 2 Lis 2018, 1:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie ma lepszych fotelików samochodowych niż https://babyhit.pl/firm-pol-1308137322-Maxi-Cosi.html foteliki Maxi Cosi. Bardzo mocne, wytrzymałe i przede wszystkim wygodne, co również ważne, a co często się zaniedbuje.
_________________
May the force be with you.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wiola438
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Gru 2014
Posty: 7

PostWysłany: Wto 20 Lis 2018, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mamy Smart Kid Belt bo zaufaliśmy opiniom fachowców. Sprawdza się super i dawno wywalilismy podkładki a zastąpiliśmy właśnie tym produktem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mawi
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 114

PostWysłany: Pon 3 Gru 2018, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smart Kid Belt również polecam. Jest to znakomite rozwiązanie dla trójki starszych dzieciaczków, które w końcu bezpiecznie i komfortowo podróżują na tylnej kanapie. Dodatkowo urządzenie to rośnie razem z dzieckiem gdyż jest przeznaczone dla dzieci od5-12 lat no i co najważniejsze niewiele kosztuje, a do tego jest bezpieczne co potwierdzają posiadane przez urządzenie atesty i homologacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Sob 22 Gru 2018, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mogę polecić tego x-landera http://www.kamperki.com/xlander-x-pulse-recenzja/ tu jest dokładnie opisany, a jest się czym zachwycać bo nawet kolor ma taki jaki mi się zawsze podobał!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hugh86
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 5 Lis 2019, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotelik samochodowy jest obligatoryjny dla każdego, kto podróżuje z małymi dziećmi. Trzeba pamiętać o tym, że jest to ochrona dla dziecka w przypadku narażenia na niebezpieczeństwo na drodze. Jest wiele fajnych propozycji fotelików https://www.fotelikiabc.pl/foteliki-samochodowe.html dla małych i tych większych dzieciaków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Nie 9 Sie 2020, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotelik samochodowy powinien być przede wszystkim bezpieczny i solidnie wykonany. Ja właśnie taki kupiłem w https://dzieciecyswiat.com.pl/ i jest naprawdę super. Warto sprawdzic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinabb
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 185

PostWysłany: Sro 21 Kwi 2021, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My kupowaliśmy fotelik samochodowy, bazę isofix i wózek dziecięcy w Smykolandzie. Produkty od znanych producentów, certyfikowane (to najważniejsze), przystępne cenowo. Polecam ten sklep.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jewel69
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Maj 2021
Posty: 3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 5 Maj 2021, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy któraś z Was kupowała foteliki używane?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 129, 130, 131, 132  Następny
Strona 130 z 132

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group