Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaka najlepsza marka odzieżowa
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pią 3 Lis 2017, 11:06    Temat postu: Jaka najlepsza marka odzieżowa Odpowiedz z cytatem

Część dziewczyny. Jakich firm ubrania najczęściej nosicie oraz lubicie?

Podzielmy się tutaj informacjami w sprawie tego jakich firm ciuszki są najlepsze uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Pią 3 Lis 2017, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem w stanie chyba napisać , która jest najlepsza ale kilka które lubię to na pewno:
mohito
simple
tommy hilfiger
Desigual

Ze sklepów polubiłam ostatnio Answear:
https://answear.com/p/swetry-206-k.html - są tam moje ulubione firmy, często w sklepie robią róznego rodzaju promocje. Poza tym mega plus dla nich za darmową wysyłkę i zwrot ( jak coś sie nie podoba albo ma nieodpowiedni rozmiar to można bez problemu odesłać.....).
Ostatnio upolowany sweterek:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ina838
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Cze 2017
Posty: 62

PostWysłany: Pon 21 Maj 2018, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tam, nie ma znaczenia czy odzież jest markowa czy nie. Często bywa tak, że spodnie dresowe męskie "bez pasków" są dużo lepiej jakości, niż te firmowe. To samo tyczy się dresowych sukienek, które ostatnio przeglądałam tu: http://blog.factoryprice.pl/sukienki-dresowe-sportowy-styl. Nie ma co dopłacać horrendalnych kwot za to, że dany ciuchy będzie miał "znaczek".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdakor1
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Paź 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pią 26 Paź 2018, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej szafie większość ubrań jest w stylu sportowym, lubię nosić wygodne ciuchy, jak buty tak i ubranie. Mam dużo bluz, kupowałam różne marki, ale najbardziej się sprawdziła bluza levis z na-kd. Nie straciła koloru ani kształtu po praniu, więc jestem zadowolona. Też tam koszulkę zamawiałam, jest spoko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Sob 27 Paź 2018, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja prawie zawsze ubrania kupuję przez internet, a kilka miesięcy temu znalazłam na stronie https://www.cocomoda.pl/ bardzo ładną odzież. Zamówiłam dwie rzeczy i od tego momentu stał się moim ulubionym sklepem. Jakościowo ubranka są naprawdę dobrze wykonanie i szczerze mogę Wam polecić zakupy na tej stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Czw 1 Lis 2018, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do naszego ubioru to na pewno warto będzie zainteresować sie ofertą jaką posiada firma https://www.czasnabuty.pl/tra-pol-1284903861-jesien-zima.html Znajdziesz tutaj bardzo dużo ciekawych butów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natala00
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 4
Skąd: Wólka Kosowska

PostWysłany: Pon 5 Lis 2018, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam swoją ulubioną hurtownie odzieży online http://m-moda.pl/. Przejrzyjcie sobie jakość produktu i porównajcie ceny z normalnymi ubraniami w sklepie stacjonarnym. Niesamowita różnica. Ubrania zamawiam również swojej mamie. Tym razem kupiłam nam jeansy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
festilet
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 137

PostWysłany: Nie 25 Lis 2018, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiścienie zwracam uwagi na jakiś "znaczek", kupuję ubrania dodbre jakościowo i jednocześnie najlepiej stosunkowo tanie. Miejscem, gdzi emożna kupić świetne ubrania jest sklep Merg.pl:

Wybór jest duży, a ceny przystępne oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Nie 25 Lis 2018, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najlepszą ofertę w internecie ma sklep Yups, znacie? Ostatnio szukałam bluzek do pracy i właśnie na ich stronie udało mi się znaleźć oryginalne propozycje: https://yups.pl/bluzka. Chyba sobie coś zamówię bo ostatnio nie mam w czym chodzić do pracy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mstawskam
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 23

PostWysłany: Nie 12 Maj 2019, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zauroczyłam się ubraniami od wassyl.pl. Jest to sklep internetowy, mają ogromny wybór i niski ceny. Zamówiłam do tej pory już kilka rzeczy i za każdym razem ubrania są świetne jakościowo, nie ma problemów z ewentualnym zwrotem i co ważne, nie trzeba długo czekać na przesyłkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group