Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Buty na obcasie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RudaMagda
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Paź 2018
Posty: 13

PostWysłany: Sro 31 Paź 2018, 12:52    Temat postu: Buty na obcasie Odpowiedz z cytatem

Wiele osób mówi o wysokich szpilkach i o tym, jak wspaniale będą wyglądać twoje łydki... Mówię, że nigdy nie ma powodu, aby nosić buty na obcasie wyższym niż 6 cm kiedykolwiek... Chyba, że jesteś striptizerką, będzie nosić je tylko na seksowne okazje - więcej dowiesz się na blogu http://lukaszjemiol.com.pl/fashion/buty-na-obcasie-cos-dla-twoich-stop/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pią 7 Gru 2018, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie to różnie bywa, zależy od okazji. Czasami zakładam buty na obcasie, czasami na płaskiej podeszwie. Natomiast na pewno zwracam uwagę na ceny. Nie lubię przepłacać, dlatego najcętniej kupuję online. Ostatnio odkryłam sklep https://www.butyraj.pl/. Ktoś z was tam kupował? Mają ceny prawie o połowę niższe, niż w sieciówkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
buziak_06
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Sty 2019
Posty: 10

PostWysłany: Pią 5 Kwi 2019, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w butach na obcasie chodzę tylko na większe imprezy bo strasznie mnie bolą nogi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Pią 31 Maj 2019, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakiś czas temu jak szukałam butów to trafiłam na stronę jaką jest https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Botki-damskie-103.html Znajdziesz tutaj naprawdę wiele interesujących ofert które z pewnościa Ci sie spodobają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Wto 18 Cze 2019, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buty na obcasie są niezwykle kobiece to fakt, a ich wybór jest na tyle duży, że można je dopasować do każdej okazji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group