Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ile czasu staraliście się o dzidziusia?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
domcio
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Sty 2017
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 8 Lut 2017, 11:01    Temat postu: Czy jest sposób? Odpowiedz z cytatem

Osobiście wolałbym blizniaki i to chłopców. Czy znacie jakieś sposoby na postaranie się o parkę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Sro 28 Lut 2018, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My może dopiero zaczniemy, staram się na razie wszystko unormować i wyregulować. Prowadzę sobie kalendarz dni płodnych, zaczęłam suplementację kwasem foliowym i myślę, że niedługo się uda uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Pon 23 Kwi 2018, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas udało się w drugim cyklu, ale jakoś specjalnie się nie staraliśmy lol .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Czw 16 Sie 2018, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórym to przychodzi łatwo a innym trudno. Jeżeli też się staracie to polecam zainteresować się tym http://www.inofem.pl/
Inofem zawiera odpowiednio dużą, rekomendowaną przez ginekologów dawkę mio-inozytolu oraz kwas foliowy, który należy przyjmować minimum trzy miesiące przed planowaną ciążą by zmniejszyć ryzyko wad układu nerwowego. A oprócz tego, pobudza owulację i poprawia jakość komórek jajowych. Myślę, że jeżeli marzycie o dziecku to warto się tym zainteresować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Czw 13 Wrz 2018, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

starając sie o dziecko warto pomyśleć o tym aby partner używał suplementów takich jak https://supramen.pl/ jest to bardzo dobry i ciekawy suplement stymulujący produkcje nasienia, nasienie zyskuje na objetości, znajduje się w nim większa ilość plemników które są o wiele bardziej żywotne. Warto sie zapoznać z tą ofertą aby mieć łatwiej podczas prób splodzenia dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Sro 31 Paź 2018, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam trochę to zajęło. Ja już jestem dość sporo po 30 więc też chyba to miało wpływ, że ciężej było mi zajść w ciążę. Potem doszedł stres, że dziecko może być chore... Aby rozwiać wątpliwości zrobiłam szczegółowe badania w Centrum Gameta http://badanieprenatalne.com/ . Na szczęście okazało się, że wszystko wyszło ok. Tam też zajmują się leczeniem niepłodności, więc jesli macie jakiś problem to polecam umówić się do nich na wizytę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
densy
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 484

PostWysłany: Wto 1 Sty 2019, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dość długo bo borykam się z PCOS i to utrudniało sprawę. Ale trafiłam do dobrego lekarza, zmieniłam dietę - https://ovarin.pl/dietetyk-radzi/ bo to bardzo ważne w przypadku problemów z o hormonami, zaczęłam się także ruszać no i po 4 miesiącach sie udało uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lubowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 108

PostWysłany: Nie 14 Lip 2019, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas to poszło całkiem sprawnie oczko za drugm cyklem się udało, aż sama byłam w szoku jak to ekspresowo się udało. Dobrze że posłuchałam rady lekarza i jezcze przed staranami brałam mamadha premium, ono ma sporo witaminy D, która pomaga też w zajściu w ciąże, dobrze działa na płodność
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dagmaras
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lis 2020
Posty: 1

PostWysłany: Nie 29 Lis 2020, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie słyszałam wcześniej o tym, że witamina D zwiększa płodność. Moim zdaniem przed staraniem się o dziecko należy wykonać badania kontrolne (partner również). Można dzięki temu zaoszczędzić sporo czasu - kilka miesięcy bezskutecznych prób można zastąpić leczeniem lub suplementacją. W moim przypadku łatwo nie było przez tarczycę i ogromne wahania hormonów. Niektóre kobiety zachodzą w ciąże, jak na pstryknięcie palcem. Przyjaciółka chwali sobie olej z wiesiołka (pod tym linkiem więcej informacji o wiesiołku) - nie mam pojęcia, czy to jego zasługa, ale udało jej się po miesiącu starań Surprised
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aneta Szkodzińska
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 16
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 14 Gru 2020, 11:07    Temat postu: Powiększenie rodziny Odpowiedz z cytatem

Cześć, od jakiegoś czasu staramy się z mężem o dzidziusia. Stwierdziliśmy, że po 2 latach po ślubie nasza sytuacja materialna znacznie się polepszyła, zatem potrzebujemy większego mieszkania. W naszej kawalerce nie pomieścimy naszej powiększającej się rodzinki. Dlatego pytanie brzmi, gdzie kupimy tanie mieszkanie ? Nie zależy nam szczególnie na lokalizacji, ale cena ma dla nas kluczową wartość. Poza tym, chcemy uciec trochę od centrum miasta. Razem z mężem wolimy ciszę i wolne życie. Będę wdzięczna za polecenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Następny
Strona 22 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group