Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

testy ciążowe...
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agnesi
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 259
Skąd: z daaaleka

PostWysłany: Wto 22 Lut 2011, 8:55    Temat postu: testy ciążowe... Odpowiedz z cytatem

nie znalazłam takiego tematu jeżeli jest przepraszam za kłopot.

Jak było u was z testami ciążowymi? Zawsze pokazały prawdę? Czytałam na innych forach że u wielu kobiet zdażyło sie że test był negatywny po terminie @ a one były w ciąży lub test pokazał ciąże której nie było.

Bardzo jestem ciekawa czy wam też sie tak zdarzało będziemy wiedzieć na ile można im wierzyć myśle że ta wiedza sie przyda tym które będą testować.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosiula
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 3139
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 22 Lut 2011, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to się może zdarzyć, testy mają różną czułość dlatego jeśli zrobi się test i wyjdzie negatywnie a @ dalej nie ma to lepiej iść zrobić beta-hcg jest to badanie krwi które ma znacznie większa dokładność uśmiech i pozwala mniej wiecej ocenić wiek ciąży
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julita
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 177

PostWysłany: Sro 13 Kwi 2011, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czując że coś ze mną nie tak (nie miałam żadnych objawów nadchodzącej miesiączki), zrobiłam test ciążowy w dniu, kiedy powinna pojawić się miesiączka i test wyszedł negatywny. Zważywszy że starania mieliśmy rozpocząć dopiero po ślubie, nawet poczułam ulgę, że nie będę musiała z brzuszkiem skakać na weselu, więc przyjęłam tę wiadomość za prawdziwą i żyłam dalej w błogiej nieświadomości. Dopiero 2 tygodnie później, gdy zauważyłam że moje piersi ledwie mieszczą się do stanika, powtórzyłam test i wynik był pozytywny.
Jednak to nie wina testu, że za pierwszym razem nic nie wykazał, po prostu zaszłam w ciążę w 20 dniu cyklu na 26, więc miał prawo po 6 dniach od zapłodnienia niczego nie wykryć.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 837
Skąd: polska

PostWysłany: Pią 6 Mar 2015, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ten test reklama7 jest skuteczny pytajnik
_________________
"never give up"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 6 Mar 2015, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubie ten sklep ale normalnie przestane w nim kupować bo juz mam dos wywalania reklam.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Nie 18 Gru 2016, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja robiłam różne testy.
Jeden miałam taki najzwyklejszy (pasek za 1 zł), który w dniu miesiączki wykazał już bladą kreskę (mimo późnej owulacji).
Kolejne, które robiłam (2 - 3 dni później) to jakiś "made for Rossmann" i pink test. Wszystkie pozytywne Smile
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Nie 23 Wrz 2018, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Testy ciążowe to jedno, ale co z testem na ustalenie ojcostwa? Można je wykonać wtedy, kiedy dziecko jest w łonie matki? Czy konieczne jest czekanie do porodu? Z tego, co wiem to test na ojcostwo jest bardzo dokładny i nie ma tutaj możliwości pomyłki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majkagrajka5
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Wrz 2018
Posty: 11

PostWysłany: Sob 29 Wrz 2018, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O testach ciążowych krąży wiele mitów i legend, wszystkie najważniejsze informacje w tym temacie znaleźć można tu http://www.bubumarket.pl/test-ciazowy-kiedy-zrobic-i-ile-kosztuje-test-ciazowy/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Pon 29 Paź 2018, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcecie sie dowiedzieć coś bliżej o testach na badania ojcostwa , nic prostszego. Pełna dyskrecja na każdym etapie badania. Jeśli są jakieś pytania, nawet trudne pytania, to na stronie Centrum DNA jest czat, zupełnie anonimowy. Test mozna zamówić do domu i później już gotową próbkę odesłać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wafelka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2018
Posty: 191

PostWysłany: Sob 20 Kwi 2019, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się dopiero staram o dziecko więc się okaże. Na razie stosuje ovarin i dietę - https://ovarin.pl/dietetyk-radzi/ żeby poprawić wyniki hormonów i zwiększyć szanse na ciąże uśmiech nie mogę się doczekać aż pojawi się pozytywny wynik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group