Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kosmetyki na ślub

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1259

PostWysłany: Sro 24 Paź 2018, 15:04    Temat postu: Kosmetyki na ślub Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry drogie Panie.
Jak wiadomo ślub jest bardzo wyjątkowym dniem i okazją więc chcemy być najpiękniejsze tego dnia. Ja biorę ślub za kilka miesięcy ale już zbieram dobre rady. Jeśli chodzi o paznokcie to może któraś z was stosowała taką odżywkę http://goldenrose.pl/produkty/paznokcie/odzywki-do-paznokci/black-diamond-hardener---odzywka-wzmacniajaca-paznokcie---golden-rose.html bo jak dla mnie wygląda bardzo zachęcająco. Mam paznokcie łamliwe, a nie chcę aby cokolwiek złego wystąpiło w tak ważnym dla mnie dniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piri
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lis 2015
Posty: 25

PostWysłany: Czw 13 Gru 2018, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaki manicure miałyście na swoim ślubie albo jaki planujecie? Ja myślałam o zrobieniu sobie hybryd: http://stylez.pl/manicure-hybrydowy-co-to-takiego ale jako że nigdy nie miałam takiego manicure to chciałam się podpytać czy to według Was dobry pomysł?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
racionale
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 45

PostWysłany: Nie 16 Gru 2018, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i koniecznie perfumy:) przykładowo http://www.edp24.pl/p706,pa-127-vanilla-hills-woman-perfumy-50ml-20ml-gratis.html vanilla hills z edycji paris avenue odpowiednik słynneo vanilla field coty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
festilet
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 137

PostWysłany: Pią 28 Gru 2018, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba też pamiętac o odpowiednim przygotowaniu skóry na ślub. Oczywiście makijaż zrobi wiele, ale stosowanie np. kremu peilęgnacynjego do twarzy od HB sprawi, że cera będzie wyglądała sama z siebie dobrze, co przełoży się również na makijaż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group