Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sprzątanie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aylacam
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Wrz 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon 22 Paź 2018, 22:35    Temat postu: Sprzątanie Odpowiedz z cytatem

Czy zamawialiście może usługi sprzątające na https://www.sprzataniedeluxe.pl/ ? Pytam ponieważ szukam firmy która posprząta mi biuro, a na tej stronie znalazłem bardzo fajną ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Czw 25 Lis 2021, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Już jesteśmy w temacie sprzątania, to powiem wam, że ja ostatnio zdecydowałam się na skorzystanie z usług profesjonalnej pralni w Warszawie pralnia-warszawianka.pl/ . Miałam do wyprania kilka płaszczy zimowych i sama nie dałabym rady ich tak profesjonalnie doczyścić, jak oni to zrobili
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kling.prudence
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Gru 2021
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob 4 Gru 2021, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można też poszukać osoby prywatnej, która w ten sposób zarabia. To raczej nie problem, wystarczy wystawić jakieś ogłoszenie na spotted miasta czy olx i na pewno ktoś się zgłosi uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Sro 19 Sty 2022, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że to jednak dużo bardziej złożona kwestia. Przecież jeśli chcecie świadczyć tego typu usługi, to powinniście na pewno dobrze się do tego przygotować. Teraz jest o tyle prościej, że możecie przecież zakupić gotowe zestawy do sprzątania. Ja czytałam na ten temat w https://mopy-ceg.pl/c/24/gotowe-zestawy-do-sprzatania.html Pamiętajcie, że jeśli nie macie odpowiedniego przygotowania merytorycznego, to też będzie Wam o wiele trudniej zadbać o odpowiednie utrzymanie porządku. Warto się nad tym zastanowić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 561

PostWysłany: Pon 6 Cze 2022, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o sprzątanie, to nie ukrywam że nie jestem w tym temacie jakoś szczególnie dobra, więc zazwyczaj szukam jakiś podpowiedzi które byłyby mi w stanie ułatwić dbanie o porządek. Znajomy doradził mi, że na stronie tego portalu https://www.zamojska.pl/wiadomosci/s/15886,czy-warto-zdecydowac-sie-na-pomoc-ekipy-sprzatajacej-w-domu można znaleźć wiele praktycznych porad i wskazówek, więc jeżeli również jesteście czymś takim zainteresowani, to koniecznie sobie tam zerknijcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 392

PostWysłany: Pon 18 Lip 2022, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie jeżeli szukacie przede wszystkim dobrej jakości w zakresie środków higieny oraz chemii profesjonalnej do zachowania porządku w przestrzeni firmowej to zdecydowanie mogę polecić Wam do sprawdzenia również ofertę sklepu https://e-higiena24.pl/ w którym można zamówić wszystko co potrzebne najlepszych marek i w konkurencyjnych cenach. Do tej pory korzystam ze współpracy i nie mam podstaw do narzekań kupując m.in ręczniki, środki chemiczne, dozowniki i wiele innych. Dobre ceny, fachowe doradztwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
feliks86
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Wrz 2021
Posty: 25

PostWysłany: Pon 18 Lip 2022, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka chemia profesjonalna brzmi dobrze. Ja bym o tym do biura pomyślała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emiliaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2022
Posty: 198

PostWysłany: Pon 18 Lip 2022, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz usprawnić sobie proces sprzątania to warto jest pomyśleć o odpowiednim sprzęcie do sprzątania .Warto jest zaopatrzyć się w takie dzięki którym mycie podłogi będzie szło szybko i bez najmniejszych problemów .Tutaj możesz przeczytać jaki mop wybrać https://wysokieszpilki.pl/mop-z-wiadrem-czy-wyciskaczem-ktory-wybrac/ Dzięki odpowiedniemu sprzętowi bez problemu uporami się nawet z najgorszymi zabrudzeniami na Twojej podłodze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamyczek25
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 145

PostWysłany: Wto 30 Sie 2022, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skąd zamawiacie środki do sprzątania? Fajną opcją są roznego rodzaju hurtownie, nie dosc ze mozna zamowic w wiekszych ilosciach, to jeszcze duzo taniej
_________________
Hurtownia środków czystości EDG https://b2b.europedg.pl/kategorie-produktow/srodki-czystosci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Pon 12 Wrz 2022, 7:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam, że u mnie bardzo dobrze sprawdził się mop parowy z Ariete. Mam go od niedawna, ale faktycznie działa on bez żadnych zastrzeżeń
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group