Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

urządzenie mieszkania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 128, 129, 130 ... 190, 191, 192  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fionnka009
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 130

PostWysłany: Wto 16 Paź 2018, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do tego to warto zrobić tak żeby wszystko było w miarę w jednym stylu. Ja tak urządziłam mieszkanie i bardzo mi się podoba. Bardzo długo wybierałam pościel do sypialni. Propozycje od https://dekorativa.pl okazały się bardzo trudnym wyborem Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1295

PostWysłany: Sro 17 Paź 2018, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z moim świeżo upieczonym meżem szukamy mebli do naszego gniazdka, znalazłam wiele ciekawych propozycji na tej stronie meble-cezar.pl Uwielbiam taki styl mebli i mam nadzieje że uda mi sie je szybko zamówić. Mojemu męzowi również sie bardzo podobają i chyba sie nimi zainteresuje. Trzymajcie kciuki aby udało mi sie je zdobyć uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuroka
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Gru 2017
Posty: 43
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 20 Paź 2018, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się zgodzę, że w mieszkaniu powinniśmy zadbać o wiele rzeczy, między innymi o osuszanie. Po ulewie warto, żeby nasz domek jak najszybciej wrócił do odpowiedniego stanu. Wiecie jak to osiągnąć? Wystarczy tanie urządzenie ze strony: https://drymat.pl/faq/osuszanie-murow-zalanych-budynkow/ - dzięki temu nie będziemy musieli martwić się zalaniami i w ogóle. Wiele osób nie rozumie, jak działa mechanika, ale o tym możecie już przeczytać na stronie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Damianek
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Paź 2018
Posty: 4

PostWysłany: Wto 23 Paź 2018, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kompletnie nie mam na to pomysłu dlatego zdecydowałem się poszukać jakiegoś dobrego biura projektowego i jak na razie znalazłem ich - https://www.skorupski-studio.pl/uslugi-naszego-biura-projektowego - co o nich sądzicie? Chętnie poznam wasze opinie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tumi
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Paź 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią 26 Paź 2018, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei poszukuję właśnie dobrych narzut na fotele. Czy sądzicie, że te narzuty na fotele to dobre wyjście? Co na ten temat myślicie?
_________________
Nie mogę pojąć, dlaczego ludzie posługują się religią, żeby krzywdzić się nawzajem, kiedy i bez tego na świecie jest tyle bólu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1253

PostWysłany: Pią 2 Lis 2018, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć . Chciałbym polecić wam sklep internetowy https://www.lozkoholicy.pl/pol_m_Lazienka-1512.html . Znajdziecie tam kołdry , pościele , prześcieradła i ogólnie wszystko co jest potrzebne do urządzenia sypialnii czy salonu a także łazienki . Moim ostatnim zakupem były bardzo dobrej jakości ręczniki , które zakupiłem w przyzwoitej cenie . Za wydanie kwoty wyższej niż 200 zł otrzymałem również darmową dostawę . Serdecznie polecam skorzystać z takiego rozwiązania . Naprawdę warto .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamelka
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 4
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon 5 Lis 2018, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteście już po remoncie swoich łazienek? Od długiego czasu szukam retro armatury między innymi złotych baterii do umywalki i wanny. Po długich poszukiwaniach w sklepach stacjonarnych zdecydowałam, że kupię potrzebne rzeczy w sklepie online https://retrowoda.pl/ na tej stronie jest ogromny wybór armatury.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 6 Lis 2018, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam rzucić okiem na wyposażenie domu sklep internetowy. Tam znajdziecie wiele fantastycznych propozycji do każdego domu. Możecie tak naprawdę zaopatrzyć całe swoje mieszkanie w jednym sklepie internetowym - to wygodne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emkaolka0
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 73

PostWysłany: Czw 8 Lis 2018, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadanie z pewnością nie jest łatwe ale wszystko da się samemu załatwić. Ja nie jestem zwolenniczką projektantów wnętrz, spokojnie sama sobie dam radę ze wszystkim uśmiech Na pewno postawie na wiele dywanów, nawet kilka znalzałam już w tym https://carpetoutlet.pl sklepie z dywanami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Czw 22 Lis 2018, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno trzeba też coś powiesić na oknach. Ostatnio mi bardzo spodobały się rolety rzymskie. Polecam zajrzyj tutaj i rozejrzyj się, jest to oferta firmy Knall, która specjalizuje się w najróżniejszych roletach i żaluzjach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 128, 129, 130 ... 190, 191, 192  Następny
Strona 129 z 192

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group