Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

E-booki, audiobooki, e-czasopisma
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Książka, film, muzyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lilou
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 62
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 7 Sty 2016, 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ebooka tylko na czytniku i na dalsze dystanse jak muszę liczyć się z wagą bagażu lub jego rozmiarem. Tak to w domu, czy do pracy tacham zwykłe, pachnące książki Very Happy Very Happy Very Happy I nie ma większej przyjemności niż książka która można pomacać. Niestety ze względu na ilość ich pochłaniania i braku miejsca na regałach mam limit: "1-2 nowa na miesiąc, resztę pożycz z biblioteki..."
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
singer
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Gru 2016
Posty: 7

PostWysłany: Czw 29 Gru 2016, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja korzystam tylko z ebooków - po pierwsze zajmują mniej miejsca język tylko te wirtalne oczko po drugie są tańsze, po trzecie wygodniejsze (można czytać nawet w ciemnym autobusie wieczorem)

--
studia magisterskie zarządzanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Pią 28 Kwi 2017, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czytam tylko zwyczajne książki, nie lubię ebooków czy też audiobooków. Jeżeli chodzi o tytuły, które polecam to aktualnie jest to książka "Piętno pielgrzyma. Zbuntowani” tego http://www.lasgorski.pl/ Autora. Fabuła potrafi nieźle rozbudzić naszą wyobraźnię,a czytając ją nie wiadomo do końca czego się spodziewać. Po przeczytaniu książki możemy zwrócić uwagę na to, że jest ona podzielona na cztery odrębne historie, które następnie bardzo ładnie się łączą. Czyta się ją lekko, a dzięki dość dużej ilości bohaterów niesamowicie wciąga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pola_piasecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Cze 2017
Posty: 59

PostWysłany: Pon 12 Cze 2017, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też wolę wersje papierowe, lepiej mi się czyta
_________________
https://www.naturalspharm.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adamila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 142

PostWysłany: Pią 22 Wrz 2017, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie zgodzę się z wami. Wole czytać papierowe wersje i to o wiele bardziej. Jednak jednego e-booka też mam u siebie w domu. Są sytuacje, w których jest on dużo bardziej praktyczny niż książka. Jego wybór wcale nie był taki prosty, dopiero Sklep Sferis.pl miał odpowiednią ofertę dla mnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinezka
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 13

PostWysłany: Sro 15 Lis 2017, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy e-book'u nie dałam rady, ciężko się czyta zwłaszcza bez czytnika, a do audiobooków trzeba być nadzwyczajnie skupionym żeby nie zgubić fragmentów książki. Dlatego wolę klasyczne wersje oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakreconadaga491
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 3
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Wto 13 Lut 2018, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie audiobooki nie wchodzą w grę. Jakoś nie mogę się na tyle skupić na czymś czego nie widzę i co chwilę muszę przewijać, żeby wiedzieć co się stało. 2 audiobooki przesłuchałam i więcej nie przesłucham. Co do e booków, to jest to fajna alternatywa, nie trzeba dźwigać ciężkich książek i mniej miejsca zajmują. Ale jak czytam w domu, to zdecydowanie wolę wersję papierową. Nie ma to jak zapach nowej książki.
_________________
Jestem wielka. To filmy zrobiły się małe.
Sprawdź usługi przeprowadzkowe dla firm w Krakowie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Czw 18 Paź 2018, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak lubicie czytać strony internetowe gdzie macie mnóstwo ciekawostek to polecam zajrzeć na stronę https://szokujaca.pl/ tutaj jest wiele informacji i wiadomości macie też mnóstwo ciekawostek. Bardzo fajne i przydatne artykuły o zdrowiu. Są ciekawostki i zabawne historie ludzi z całego świata. Można w wolnych chwilach poczytać. Mi się ta strona bardzo podoba. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Pią 28 Cze 2019, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję poszukać poprzez wyszukiwarkę chomikuj na stronie https://pinbook.pl/chomikuj. Myślę, że na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
somi122
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 2 Lip 2019, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecacie jakieś seriale?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Książka, film, muzyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group