Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

od czego zacząć?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Staviori
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 51

PostWysłany: Pon 17 Lip 2017, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja, wybór sali oraz kościoła to pierwsze kroki, bo przecież wszystko musi odbyć się w jednym dniu i trzeba wybrać datę jak najszybciej. Druga kwestia to z pewnością fotograf oraz dj lub zespół, tutaj z doświadczenia mogę powiedzieć iż terminy są bardzo napięte, szczególnie planując wesele latem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klaudia.Skrzypiecka
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 82
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 31 Lip 2017, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, na pierwszym miejscu termin, miejsce, lista gości itp. żeby każdy mógł sobie na ten czas wolne załatwić (niektórzy przecież pracują w weekendy). Całkiem fajne rozwiązania co do kwestii stroju dla Pary Młodej znalazłam ostatnio tutaj, może komuś się przyda uśmiech
_________________
Życie jest piękne, gdy żyć się umie.
Gdy jedno serce drugie rozumie.

Dla wszystkich zainteresowanych tym, czym się zajmuję: http://studio-tapet.pl/fotografia-slubna-kalisz.php
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jurreekk9
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sie 2017
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 29 Sie 2017, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc, to ja się na tym kompletnie nie znam. Dlatego też w ogóle nie jestem w stanie pomóc w tym temacie...
_________________
żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoasiaCZ
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Maj 2018
Posty: 41
Skąd: Przemyśl

PostWysłany: Wto 16 Paź 2018, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszą rzeczą, którą powinnaś się zająć to znalezienie wolnego miejsca. Jestem świeżo po własnym slubie, który w większości sama ogarniałam i największy problem z terminami miałam przy sali. 2 lata do przodu trzeba rezerwować i po długich poszukiwaniach odnalazłam piekną salę w Janowie Podlaskim w Zamku Biskupim. Możesz zacząć od zapytania tam oczko
_________________
Zwariowana, słodka, inteligentna. Idealna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolkaKarKar
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Paź 2018
Posty: 14

PostWysłany: Wto 23 Paź 2018, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się na początku podobała jedna sala i wszystko było ok ale w pewnym momencie pojawiły się konflikty z menadżerką. Szybko uciekliśmy i przypadkiem natknęłam się na salę o której koleżanka wyżej mówi - Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim. Wszystko nam pasowało razem z menu, wystrojem i menadżerką :p jeszcze pół roku i już się nie mogę doczekać.
_________________
Żyj i pozwól umrzeć!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela123
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 32

PostWysłany: Czw 25 Paź 2018, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno będziesz zadowolona, zwłaszcza, że okolica zamku też jest cudowna uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aziaAsha
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Sty 2019
Posty: 9
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pią 8 Lut 2019, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe jak się wszystko udało ?
_________________
http://floratoria.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
monikasierko
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lut 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 20 Lut 2019, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszą i najważniejszą rzeczą w przygotowaniach do ślubu jest oszacowanie Waszego budżetu. Jeśli ustalicie na ile możecie sobie pozwolić, ułatwi Wam to dalsze planowanie. Pod budżet wybieracie ilość gości. Pod liczbę gości szukacie odpowiednio dużej sali. Jak macie już wybraną salę, to szukacie usługodawców takich jak zespół/dj, fotograf itp. To trzeba załatwić jak najwcześniej, abyście zdążyli zarezerwować tych najlepszych.

Z całą resztą najlepiej zróbcie listę wszystkich rzeczy które musicie załatwić i rozplanujcie to na poszczególne miesiące. Pomóc mogą tu przeróżne aplikacje na telefon do planowania wesela uśmiech
_________________
www.monikasierko.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3451

PostWysłany: Czw 20 Sty 2022, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie szczegóły jak cała papeteria ślubna lepiej wybrać wcześniej, żeby mieć to już załatwione i nie zapomnieć o tym w ostatniej chwili. Jak wybieraliśmy winietki ślubne to trafiłam na świetną stronę - https://amelia-wedding.pl/dodatki-slubne/winietki-slubne/, można tam od razu wybrać zaproszenia i inne dodatki tak, żeby od razu wszystko do siebie pasowało i do wystroju sali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ginamółł
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Paź 2021
Posty: 96

PostWysłany: Pon 21 Lut 2022, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od znalezienia sali! My w końcu zdecydowaliśmy się na propozycję Astoria https://www.astoriamierzyn.pl/wesela/ , która to pod tym względem wydawała się najatrakcyjniejsza. Zyskaliśmy mozliwosc organizacji eventu w bardzo eleganckim otoczeniu, co calkowicie przypasowalo naszym gosciom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group