Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dieta pudełkowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martalyna
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Sty 2018
Posty: 2
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 10 Sty 2018, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sieci znajdziesz o wiele lepsze diety. Tu masz listę kilkudziesięciu diet https://blog-odchudzanie.pl/category/diety/ Warto się zapoznać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fredowa
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Sty 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pią 12 Sty 2018, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie dieta pudelkowa to trochę lipa. Nie lepiej jeść po prostu mniej, zdrowiej i tyle?
_________________
lampywdomu.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankieeFran
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 64

PostWysłany: Nie 25 Lut 2018, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to właśnie mniej więcej na tym polega taka dieta uśmiech Ja sobie przygotowuje dzień wcześniej zdrowe posiłki i porcjuje. Niektórzy robią rano, ale ja sobie tego rano nie wyobrażam Very Happy Głównie są to warzywa, ryby, ale najczęściej wybór pada na kurczaka. Żeby nie przejadł mi się stosuje różne mieszanki przypraw. Drób smakuje mi bardzo z przyprawą od Knorra do złotego kurczaka, jednak od czasu do czasu daje też inne warianty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
queen09
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Mar 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sro 7 Mar 2018, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uważam że dieta pudełkowa to świetny pomysł! uśmiech
_________________
nóż szefa kuchni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Nie 14 Paź 2018, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko tak naprawdę jest dla ludzi i jak coś może nam pomóc to trzeba z tego jak najbardziej korzystać. Sama myślę czy sobie nie zamówić takiej diety pudełkowej, bo chciałabym w końcu coś poprawić i zrobić właśnie coś dobrego dla swojego zdrowia. Ale pierwszą rzeczą to będzie zakup dobrego środka na problemy trawienne, może Intesta. Dużo pozytywów o niej słyszałam i w sieci sporu osobom pomogły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Merksens
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Cze 2018
Posty: 26

PostWysłany: Wto 16 Paź 2018, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy doborze odpowiedniej diety bardzo ważne są nawet najmniejsze detale. Dlatego też ja czytam takie blogi jak https://masterdieta.pl/blog/2018/03/02/miod-i-cynamon-cudowny-eliksir/ z poradami dietetycznymi. Dzieki niemu odkryłem cudowne działanie miodu i cynamonu. Świetnie pomaga na trawienie oraz ma wiele innych ciekawych właściwości zdrowotnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Pią 19 Paź 2018, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta pudełkowa to jeden ze sposobów na odchudzanie, ale nie jedyny. Mimo, że sukces w większości to właśnie odżywianie, to mimo wszystko trzeba zadbać także o ćwiczenia. Warto pójść na siłownię, biegać, albo pływać . Każda aktywność jest ważna, byleby tylko ją regularnie powtarzać. Można też stosować keratynę przy wysiłku, a dlaczego, o tym tuta https://www.budujmase.pl/odzywki-i-suplementy/o-suplementacji/6523-6-powodow-dla-ktorych-kazdy-powinien-stosowac-kreatyne.html przeczytacie oczko .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madzialena33
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Maj 2018
Posty: 5
Skąd: Gniezno

PostWysłany: Nie 21 Paź 2018, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam catering dietetyczny NUTRIDIETA.PL. Posiłki w bardzo przystępnych cenach. Diety bardzo zróżnicowane i smaczne. Co ciekawe można wykluczyć niechciane składniki oraz oczywiście dobrać rodzaj oraz kaloryczność diety uśmiech

Ostatnio zmieniony przez madzialena33 dnia Wto 4 Gru 2018, 9:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pon 29 Paź 2018, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że warto. taki catering dietetyczny to tylko same zalety. Nie musisz gotować, liczyć specjalnie kalorie, chodzić na zakupy. Dostajesz gotowe i smaczne jedzenie do domu więc czego chcieć więcej. Warto też wiedzieć na temat źródła żelaza w diecie pudełkowej . Moja siostra od jakiegoś czasu jest na tej diecie i powiem szczerze, że efekty przeszły moje oczekiwania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zzawodnik
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Gru 2018
Posty: 4

PostWysłany: Nie 9 Gru 2018, 1:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie nie ma co kombinować z dietami z internetu, bo nigdy nie mamy do końca pewności kto ją ułożył. Ja korzystam z cateringu dietetycznego https://www.przelomwodzywianiu.pl/cennik i wiem, że jest on skomponowany przez specjalistów, dzięki czemu taka dieta pozwoli mi dostarczyć wszystkich niezbędnych składników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group