Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pożyczka - warto ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Wto 31 Lip 2018, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się wydaje, że powinno brać się pożyczki z konieczności i ostateczności, a nie czy by się opłacało czy coś. No ale jak coś to i tak mogę doradzić firmę Kredyt1000. Ma świetne opinie, jedną z nich jest moja opinia. Pożyczałem 1500 zł i wyszło mi to na dobre tak szczerze mówiąc. No tylko, że dla mnie to była ostateczność. A jak coś to oni tam nie sprawdzają, czy jest się dłużnikiem czy nie. Mało jest takich firm, także za to też mają plusa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotr33k
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto 14 Sie 2018, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyczki to ogólnie drażliwy temat. Za zadłużeniem nierzadko stoją życiowe dramaty, jak np. utrata pracy, albo ciężka choroba. W takich sytuacjach łatwo stracić płynność finansową. Nie polecam żadnej z firm udzielających pożyczzek, warto jednak zacząć wychodzić na prostą od samego siebie. Z doświadczenia wiem, żę najczęściej wpadamy w długi przez zbyt pochopną politykę finansową, a często i życie ponad stan.
_________________
https://www.mfind.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Parton
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Sie 2018
Posty: 2

PostWysłany: Sro 29 Sie 2018, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka pożyczka pozabankowa to szybki sposób na zorganizowanie sobie gotówki, jednak trzeba uważać, żeby nie podpisać czegoś na złych warunkach. W tym celu warto co nieco poczytać w tym temacie online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia239
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon 15 Paź 2018, 0:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem, to moja koleżanka, która ma swój mini sklep, ogarnęła sobie pożyczkę pod biznes u Aasa tutaj https://fin32.com/pl/aasapolska.pl i w sumie jest bardzo zadowolona warunkami. Pożyczkę wzięła na 10000zł na 6 miesięcy, oprocentowanie ma minimalne, więc jakoś za bardzo nie odczuwa ciężaru rat. Ja brałam u nich zwykłą pożyczkę na 2000zł i w sumie też zostałam zadowolona, wszystko szybko i sprawnie działa. Myślę, że i na wesele można sobie ogarnąć taką pożyczkę, skoro wam brakuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
foreverever
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw 25 Paź 2018, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Ja właśnie poszukuję dobrego kredytu z komornikiem. Czy jesteście w stanie polecić mi coś w tym zakresie? Zastanawiam się, czy ten https://judaszowesrebrniki.pl/jak-wyglada-kredyt-dla-zadluzonych-z-komornikiem kredyt z komornikiem będzie ok... Co o tym sądzicie?
_________________
Możesz mieć wszystko czego zapragniesz, jeżeli pozbędziesz się przekonania, że nie możesz tego mieć – Anthony Robbins
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Czw 22 Lis 2018, 0:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja traktuję wszelkie pożyczki jako ostateczność, ale gdy potrzebowałem szybkiego zastrzyku gotówki znalazłem firmę zajmującą się kredytami i doradztwem finansowym w wyszukiwarce https://adconnect.pl/kredyty-i-finansowanie. Przyznam, że bardzo ułatwiło mi to wybór i podjęcie ostatecznej decyzji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Nie 2 Gru 2018, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również nie biorę kredytu na waciki, tylko w sytuacji, kiedy faktycznie jest wyższa konieczność, ale przyznam, że znam ludzi, dla których kredyt stał sie sposobem na życie. Co oczywiście działa tylko do pewnego momentu, jak juz nie ma z czego płacić rat, wtedy czas by znaleźć wyjście z tej chorej sytuacji. Chyba najlepszy będzie kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych Pozwala wyjść na prostą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Sro 12 Gru 2018, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej po prostu iść do banku po kredyt można nawet skonsolidować? Jeśli jesteśmy zadłużeni i mamy negatywną historię w BIK to i tak możemy wziąć pożyczkę. Czytam aktualnie poradnik w formie e-booka https://poradnik-bik.pl/ i tam właśnie wyczytałam taką ciekawostkę. Myślę, że fajne info i warto się dowiedzieć w tej kwestii. Wolę wziąć konsolidację w banku z doświadczeniem niż z firmy typu parabanku, które z tego co widzę rosną na naszym bankowym rynku jak grzyby po deszczu co mnie przeraża.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kordi33
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 27

PostWysłany: Pią 22 Mar 2019, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdania są podzielone w tym temacie. Czytałem fajny artykuł na http://dpk.com.pl/ jak powinno się podejść do kredytu, sprawdź sobie może znajdziesz to czego szukasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
honaj
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Mar 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie 24 Mar 2019, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie warto, możesz się łatwo wpędzić w tarapaty finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group