Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Idę do przedszkola
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Nie 12 Sie 2018, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój synek też rozpoczął swoją przygodę z przedszkolem w wieku 3 lat uśmiech Odpowiedni wybór placówki to podstawa moim zdaniem. Ja szukałam długo ale ostatecznie zdecydowałam się na Te Vizję w Warszawie i uważam, że był to świetny wybór. zieci mają czas na naukę i zabawę. Biorą też czynny udział w wielu ciekawych i rozwijających zajęciach dodatkowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hannik
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Cze 2018
Posty: 8

PostWysłany: Pią 12 Paź 2018, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wszyscy doskonale wiemy, pierwszy dzień w szkole może być dla dziecka niezwykle stresujący. Dlatego w tym okresie warto poświęcić dzieciom więcej uwagi - przede wszystkim słuchać, co mają do powiedzenia na temat nowego miejsca i nowej sytuacji, wspierać je, być może zorganizować jakąś wycieczkę przed rozpoczęciem nauki, aby dziecko oswoiło się z otoczeniem? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuroka
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Gru 2017
Posty: 43
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 20 Paź 2018, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy dzień jest zawsze stresujący, ale u nas poszło bez szwanku. Uważam, że fajnie jest dbać o to, żeby dziecko się prawidłowo rozwijało. Z pewnością pomogą mu w tym odpowiednie pomoce edukacyjne. My niesamowite zabawki znaleźliśmy tutaj: https://www.mojebambino.pl/14-pomoce-edukacyjne - młody praktycznie od nich nie odchodzi. Są wciągające, a na dodatek baaaardzo rozwojowe. Sami możecie to ocenić, także polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulka59
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 333
Skąd: ojj tam daleko :)

PostWysłany: Sro 24 Paź 2018, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Im bardziej będziesz odwlekać ten moment tym bardziej syn pomysli że coś się dzieje coś jest ,,niebezpieczne '' poczuje ze się wachasz.Z doświadczenia wiem że dzieci już zaadoptowane są śmielsze w nowej grupie ( bo już znają temat wiedzą co chodzi ) a nowe dzieci widząc nie płaczące koleżanki i kolegów szybciej się uspokajają uśmiech
_________________


"Małżeństwo – zdarzenie, po którym mężczyzna przestaje kupować kwiaty, a zaczyna kupować warzywa. "
A.Uniechowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julitka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2019
Posty: 62

PostWysłany: Czw 23 Maj 2019, 0:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo zależy od wyboru właściwego przedszkola, my postawiliśmy na prywatne, W Tequeście dzieci nie tylko się uczą języków obcych ale też rozwijają swoje pasje uczą się tańca sztuk walki - oczywiście wg własnych upodobań No i kadra nauczycieli jest po prostu super!
_________________
Pasjonatka wszystkiego co związane z modą i urodą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luizka56
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 131

PostWysłany: Czw 22 Sie 2019, 4:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja córeczka rozpocznie w wieku czterech uśmiech Również zdecydowałam się na placówkę prywatną językową, oferta Tequesty oraz opinie zadowolonych rodziców najbardziej do mnie przemówiły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ankaszklanka
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lip 2019
Posty: 7

PostWysłany: Pon 26 Sie 2019, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak myślicie wysyłać swoje dziecko do niepubliczne przedszkole katowice? Przez rok chodziło do publicznego, ale przeprowadziliśmy się i teraz najbliżej jest właśnie prywatne przedszkola katowice, nie mamy więc za dużego wyboru, ale mam nadzieje ze sobie poradzi Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MariaPiw87
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sie 2019
Posty: 5

PostWysłany: Wto 17 Wrz 2019, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje chodzi do przedszkola montessori w Poznaniu i jest bardzo zadowolone - ma dużo kolegów i zajęć, które go cieszą uśmiech No i wychodzą codziennie na dwór, bez względu na porę roku uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inso
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lut 2020
Posty: 5
Skąd: Limanowa

PostWysłany: Wto 4 Lut 2020, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierając przedszkole pamiętajcie o tym by wybierać te najbardziej nowoczesne. Stworzyliśmy specjalną aplikację, która ułatwi Wam kontakt z personelem. System Inso pomoże Wam również z rozliczeniami i zarządzeniem nieobecnością dzieci.
_________________
Program dla przedszkoli Inso.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amelia123
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Maj 2020
Posty: 5

PostWysłany: Sro 20 Maj 2020, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie może jeszcze jakieś inne propozycje? Chętnie je przejrzę.
_________________
Nasze życie, to nie książka, którą możemy odłożyć na blok... To powieść którą, piszemy sami... I to jakie będzie, jej zakończenie zależy wyłącznie od Nas...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group